تشبیه عجیبی که قاضی‌پور درباره برادران لاریجانی کرد


به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرآنلاین، در ادامه جلسه علنی امروز مجلس که بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت برای سه وزارتخانه آموزش و پرورش، ارشاد و ورزش اختصاص یافته است، نادر قاضی پور نماینده ارومیه تذکری را خطاب به رییس مجلس مطرح کرد.

وی که به شوخی به رییس مجلس گفت برای شنیدن تذکرش حوصله داشته باشد، اینگونه سخنش را ادامه داد: اول مجلس دهم که نزد رهبری رفتیم، ایشان حکم دادند که نظم بر مجلس حاکم شود. رهبری در مثالی عنوان کردند، در رژیم گذشته دو برادر بودند، برادری مثل شما رییس مجلس بود، برادر دیگر رییس دولت بود، یک روز برادر بزرگتر که رییس دولت بود دیر به مجلس آمد برادر کوچکتر که رییس مجلس بود او را راه نداد. شما به چه مجوزی وقتی اقای روحانی نیم ساعت دیر آمد اجازه دادید که 47 دقیقه خارج از موضوع صحبت کند و تذکری را هم به او ندادید.

علی لاریجانی رییس مجلس در پاسخ به این تذکر با بیان اینکه خلافی صورت نگرفته است، گفت: ایشان دیر آمدند، ما وارد موضوع دوم شدیم. در مورد اینکه رییس جمهور در موضوع صحبت کردند هم قبلا گفتم طبق آیین نامه رییس جمهور می تواند درباره برنامه صحبت کند. ممکن است سلیقه شما این بوده باشد که ایشان درباره وزیر صحبت کنند ولی ایشان نظرشان بر برنامه دولت بود.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات