درمان کک و مک در طب سنتی / درمان خانگی


درمان کک و مک, طب سنتی, درمان کک و مک در خانه, درمان کک و مک در منزل, گوجه فرنگی

درمان کک و مک در طب سنتی / درمان خانگی

با آمدن فصل تابستان بسیاری از خانم‌ها و آقایان از افزایش کک‌ومک روی صورت و گردن خود شکایت دارند. این کک‌ها که به دلیل بلند شدن روزها و افزایش مدت زمان تابش خورشید در تابستان بیشتر دیده می شود به‌راحتی با کمک درمان‌های خانگی قابل کنترل است.

یکی از ساده‌ترین شیوه‌های برطرف شدن این لک‌ها از روی صورت و گردن استفاده از گوجه‌فرنگی له شده بر سطح پوست است. کافی است یک گوجه‌فرنگی له شده را روی پوست گردن و صورت خود بمالید و اجازه دهید به‌مدت 20 دقیقه روی پوست‌تان بماند.

گوجه کمک می کند تا لک‌های قرمز رنگ کک‌ومک از صورت و گردن شما محو شود. بهتر است این شیوه را 3 بار در هفته در طول تابستان تکرار کنید.

مطالب پیشنهادی

تقویت و حفظ شادابی پوست با گوجه فرنگی + فواید گوجه فرنگیتقویت و حفظ شادابی پوست با گوجه فرنگی + فواید گوجه فرنگیفواید آب سبزی ها و گوجه فرنگیفواید آب سبزی ها و گوجه فرنگیدرمان خشکی پوست با روش خانگیدرمان خشکی پوست با روش خانگیبا این روش چین و چروک صورتتان را از بین ببریدبا این روش چین و چروک صورتتان را از بین ببریدآموزش تزیین گوجه فرنگی (قلب, گل و انواع شکل ها) با عکسآموزش تزیین گوجه فرنگی (قلب, گل و انواع شکل ها) با عکسطرز تهیه اسموتی ضد سرطان گوجه فرنگیطرز تهیه اسموتی ضد سرطان گوجه فرنگیروغن نارگیل یک روغن فوق العاده برای بدنروغن نارگیل یک روغن فوق العاده برای بدناز بین بردن چین و چروک های صورت با روش های عالیاز بین بردن چین و چروک های صورت با روش های عالیپوستی شفاف و زیبا با این خوردنی هاپوستی شفاف و زیبا با این خوردنی هاخواص و فواید جوانه گندم + ماسک + روش تهیه جوانه گندمخواص و فواید جوانه گندم + ماسک + روش تهیه جوانه گندمآبرسان طبیعی پوست + دانستنی های مهم برای داشتن پوستی زیباآبرسان طبیعی پوست + دانستنی های مهم برای داشتن پوستی زیباماسک برای پیشگیری از چروک پوست + ماسک ویژه پوست های چربماسک برای پیشگیری از چروک پوست + ماسک ویژه پوست های چرب

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال