کشف ۱۵ میلیارد ریالی کالای قاچاق در مازندران


کشف ۱۵ میلیارد ریالی کالای قاچاق در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به انهدام دو باند قاچاق کالا در استان، از کشف ۱۵ میلیارد ریالی کالای قاچاق در مهرماه امسال در سطح استان گزارش کرد.

تصویر و عکس   کشف ۱۵ میلیارد ریالی کالای قاچاق در مازندران

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از ساریبه نقل از خبر ارسالی پلیس مازندران، سردار سید محمود میرفیضی اضافه کرد: در راستای رویارویی بی امان با قاچاق کالا و ارز در استان و در جهت تحقق شعار "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" و پشتیبانی از تولیدات داخلی، این فرماندهی با بهره گیری از همه ظرفیت ها و امکانات،نقشهای رویارویی با قاچاق کالا و ارز را در دستور کار گذاشته است.

وی تصریح کرد: طرح سراسری مجادله با قاچاق کالا و ارز با اولویت کالاهای گمرکی، دخانی، ترانزیتی، فرآورده های شیلاتی و کالاهای تعزیراتی با هدف ناامن ساختن بستر ارتکاب جرم در مهرماه امسال در سطح استان به مرحله اجرا درآمد.

میرفیضی، با اشاره به انهدام دو باند تهیه و توزیع کالای قاچاق، نقل کرد: کشف بیش از ۱۱ تن برنج قاچاق، یک تن و ۷۰۰کیلو گرم شکر،۳۴ هزار و ۲۶۰ نخ دخانیات قاچاق خارجی، چهار سیستم خودرو و موتور سیکلت قاچاق، چهار هزار قلم انواع مختلف وسایل بهداشتی و میکاپ و آرایشی ، سه تن و ۳۵۰ کیلو گرم کودشیمیایی قاچاق و فرآورده های شیلاتی از جمله مکشوفات کالای قاچاق بوده است.

هشدار پلمب برای واحدهای صنفی در محمودآباد

فرمانده انتظامی محمودآباد از اجرای طرح نظارتی بازدید از واحدهای صنفی عرضه لباس در این شهرستان گزارش کرد.

سرهنگ وقت شالیکار اضافه کرد: به منظور پیش گیری از تولید و عرضه لباس و البسه نامتعارف، طرح نظارت بر صنوف عرضه لباس در دستور کار ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این شهرستان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در اجرای این طرح که با همکاری اداره نظارت بر اماکن عمومی استان و نمایندگانی از شهرستان های نور، آمل و نوشهر به اجرا در آمد از ۵۳ واحد صنفی عرضه لباس در این شهرستان بازدید شد.

کشف چک پول تقلبی از سارقان مسلح در شهر چالوس

فرمانده انتظامی شهر چالوس، از معرفی و دستگیری دو دزد مسلح و کشف بیش از ۵۰ میلیون ریال چک پول های قلابی گزارش کرد.

سرهنگ سید عیدالله چشم انتظاری اضافه کرد: در ساعت یک بامداد پنجم ماه آبان امسال، ماموران انتظامی این فرماندهی خلال گشت خانمی در ناحیه "مرزن آباد" به دو نفر بنام های "حسین–ش" و "نوذر – د" اهل یکی از استان های غربی کشور مظنون شدند و این اشخاص را دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: ماموران در بازرسی اندامی از این اشخاص یک قبضه سلاح کمری و مقادیری مدارک مسروقه همراه با بیش از ۵۰ میلیون ریال چک پول های ۱۰۰ هزار تومانی و ۵۰ هزار تومانی یافتند.

دستگیری دزد اماکن متبرکه در ساری

فرمانده انتظامی شهرستان ساری از شناسائی و دستگیری دزد اماکن و بقاع متبرکه با۳۰ فقره سرقت در این شهرستان گزارش کرد.

سرهنگ زیدالله کاظمی اضافه کرد: به دنبال وقوع دزدیهای مکرر از اماکن و بقاع متبرکه در روستاهای بخش چهار دانگه کیاسر، بحث در دستور کار کلانتری ها و پاسگاه های این ناحیه قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان ساری، اضافه کرد: در اجرای این ماموریت، ماموران پاسگاه های انتظامی تلمادره و کیاسر با انجام تحقیقات پلیسی کامیاب به معرفی متهم بنام "ج- الف " که با یک سیستم ماشین خودرو پراید اقدام به سرقت از این اماکن می کرد، شدند.

توقیف ۵ هزار و ۶۰۰ سیستم وسیله نقلیه متخلف در مازندران

سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی امازندران، از توقیف بیش از پنج هزار و ۶۰۰ سیستم خودرو و موتورسیکلت متخلف در مهرماه امسال در سطح استان گزارش کرد.

سرهنگ مهدی باقری اضافه کرد: در راستای برقراری نظم و امنیت ترافیکی و انضباط اجتماعی، ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان در سطح معابر عمومی و خیابان ها حین مهار ترافیک با ماشین ها و موتور سیکلت های متخلف برابر قانون برخورد کرده اند.

وی تصریح کرد: در مهرماه امسال بیش از سه هزار و ۱۵۸ سیستم خودرو و دو هزار و ۵۱۰ سیستم موتور سیکلت متخلف به دلیل تخلفات حادثه ساز، نداشتن مدارک و نبود توجه کرد جریمه بیش از ۱۰ میلیون تومان برابر تبصره ماده هشت قانون راهنمایی و رانندگی متوقف و به پارکینگ رسانده شدند.

—نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد—

تهیه از : آذرخش س.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اين مطرب از کجاست که ساز عراق ساخت
««« »»»
و آهنگ بازگشت به راه حجاز کرد

کشف ۱۵ میلیارد ریالی کالای قاچاق در مازندران

TT / 120 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال