اختصاص ۳۰ میلیارد تومان به ورزشگاه میان رود /فارس یک تیم لیگ برتری داشته باشد


اختصاص ۳۰ میلیارد تومان به ورزشگاه میان رود /فارس یک تیم لیگ برتری داشته باشد

استاندار فارس از اختصاص ۳۰ میلیارد تومان به ورزشگاه نیمه‌تمام میان‌رود شیراز خبرداد و گفت: این ورزشگاه تا انتها سال جاری بازگشایی و به بهره‌برداری می‌رسد.

تصویر و عکس   اختصاص ۳۰ میلیارد تومان به ورزشگاه میان رود /فارس یک تیم لیگ خوب تری داشته باشد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از شیراز، محمدعلی افشانی عصر امروز در شورای عالی ورزش و شورای ورزش همگانی استان فارس بیان داشت: تکمیل ورزشگاه میانرود شیراز مدام جزء نقشهای عمرانی اولویت دار فارس بوده و پیگیری های بسیار زیادی برای نهایی شدن اعتبار آن انجام شد که در هفته گذشته ۳۰ میلیارد تومان از این اعتبار پژوهشگر شد.

وی بیان کرد: امروز شهر شیراز در زمینه ورزش آبی نیازمند ایجاد یک کلکسیون ورزشی تفریحی آبی همانند کلان شهر مشهد است که باید در اولویت برنامه های متولیان شهری قرار گرفته و دنبال شود.

استاندار فارس با اشاره به توصیه اجرای نقشی در محدوده سد تنگ قرمز تا واپسین نقطه رودخانه خشک گفت: با اجرای این طرح، رودخانه خشک برای تمام سال دارای آب شده و با ایجاد پیاده راه مکانی عالی برای دوچرخه سواری و محیط سبز، دسترسی همگان برای انجام فعالیت های ورزشی در محیطی شاداب فراهم می شود.

افشانی توجه به نهادهای اجتماعی برای پشتیبانی از ورزش را بسیار اصلی و لازم آگاهی داشت و گفت: باید رسانه ها به مخصوص صدا و سیما تلاش کنند تا مردمان به شکل های گوناگون برای پشتیبانی از ورزش و نقشهای مرتبط با جوانان، همراه شوند.

استاندار فارس با بیان این که ورزش در دو بعد همگانی و قهرمانی باید دنبال شود، گفت: در بعد تامین سلام جسم و روح، ورزش همگانی و توسعه آن اثرگذار تر است و باید زمینه ای فراهم کرد تا امکانات ورزشی در دسترس همگان بوده و در مسیری حرکت کرد که محلات به امکانات ورزشی عالی تجهیز شوند.

افشانی همچنین به انتخاب شیراز به عنوان پایتخت جوانان دنیا اسلام اشاره و با یادآوری تلاش هایی که برای تحقق این اصلی صورت گرفته است، گفت: این یک فرصت یکساله و بسیار عالی برای شناسایی شیراز و فارس و داشته هایمان به حساب مییاید که باید از آن استفاده موردعلاقه ای صورت گیرد.

استاندار فارس با اشاره به کمک حدود ۴۰۰ میلیون تومانی شهرداری شیراز و ۶۰۰ میلیون تومانی سایر منابع اعتباری به فحر سپاسی گفت: به چشم مییاید تیم فجر با توجه به این که بازیکنانش جنگ جو و ارتشی هستند، باید شرایط موردعلاقه تری داشته باشد.

افشانی گفت: البته برخی مواقع در رسانه ها می خوانیم که برخی عنوان می کنند مسئولان به فجر شهید سپاسی یاری نرساندند و منظور این اشخاص از مسئولان را هم متوجه می شویم اما شاید بیان کنندگان این گفتمانها، اسناد را چک نکرده اند.

استاندار فارس تصریح کرد: رشد ورزش به مخصوص ورزش فوتبال و ورزش های حرفه ای تنها با داشتن آرزو و تزریق پول ممکن نیست بلکه اهتمام جدی همه مسئولان را احتیاج دارد و باید تلاش کرد تا فارس یک تیم لیگ خوب تری داشته باشد.

– با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز –

نگارش : كامبيز د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز گرد خوان نگون فلک طمع نتوان داشت
««« »»»
که بی ملالت صد غصه يک نواله برآيد

اختصاص ۳۰ میلیارد تومان به ورزشگاه میان رود /فارس یک تیم لیگ برتری داشته باشد

TT / 87 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال