ارزش بازار بدهی به ارزش بازار نزدیک شد


ارزش بازار بدهی به ارزش بازار نزدیک شد

خبرگزاری فارس: ارزش بازار بدهی به ارزش بازار نزدیک شد

مدیر عامل بورس نقل کرد: ارزش بازار بدهی در سال گذشته ۲۲۰۰ میلیارد تومان بوده و سال جاری این رقم ۴ برابر شده است.

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار بورس خبرگزاری فارس، حسن قالیباف امروز در دومین روز نمایشگاه جهانی بورس، بانک، بیمه و اختصاصی سازی که در جزیره کیش به انجام رسانده شد، نقل کرد: بازار سرمایه در چندین سال گذشته در حوزه های گوناگون بهبود چشم گیری داشته و گام های مثبتی برداشته شده است. همچنین جایگاه مثبتی در تامین مالی فعالیت های اقتصادی داشته است.
وی اضافه کرد: خوشبختانه در حال حاضر گوناگونی خوبی از ابزار در بازار سرمایه نگاه کرده می شود در حال حاضر ارزش بازار سهام ۳۳۰ هزار میلیارد تومان است که در این بازار عمدتا شرکت های خوب و منتخب شده اقتصاد کشور وجود دارند و در مجموع ۳۷ صنعت در بورس اوراق پر بها ما هستند که عمدتا فعالیت هایشان پایه ای است.
مدیرعامل شرکت بورس اوراق پر بها شهر تهران با اشاره به پخش اوراق بدهی در بازار سرمایه طی چندین هفته گذشته بیان کرد: در جوار بازار سهام بازار بدهی وجود دارد. ارزش بازار بدهی در سال گذشته ۲۲۰۰ میلیارد تومان بوده و سال جاری این رقم ۴ برابر شده است. با توجه به احتیاج و سلیقه ای که ناشر دارد و سلیقه سرمایه گذار می شود در این بازارها کار کرد.
قالیباف تشریح کرد ۱۰۷ کارگزار عضو بورس هستند یاری میرسانند که سرمایه گذاری از طریق بازار سرمایه ایجاد بشود و برخی از این ها اجازه انلاین دارند.
وی با اشاره به تفاهم کشورمان با کشورهای ۵+۱ و اثر آن بر اقتصاد کشور نقل کرد: هنوز باید گشایش هایی اتفاق بیفتد تا شرایط بازار سرمایه عالیتر شود.

**************************************

مسئول متن : بهرام د.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زنهار تا توانی اهل نظر ميازار
««« »»»
دنيا وفا ندارد ای نور هر دو ديده

ارزش بازار بدهی به ارزش بازار نزدیک شد

TT / 59 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال