مجاز ساختمانهای هوشمند تدوین شد


استاندارد ساختمانهای هوشمند تدوین شد

سازمان تکنولوژی اطلاعات استانداردهای آپارتمانهای هوشمند را براساس تجارب جهانی و مطابق با استانداردهای انجمن جهانی مخابرات تدوین کرد که در حال طی مراحل قانونی برای تصویب و ابلاغ است.
نصرالله گردشگر در نشست تخصصی شهر هوشمند با اعلام این خبر نقل کرد: در حال حاضر، ادبیات شهرهای هوشمند از جنبه های گوناگون نظیر فنی، اقتصادی، خدماتی و زندگی کرد محیطی معلوم شده است. در یک شهر هوشمند باید شهروندان بتوانند به خدمات مورد احتیاج خود با حداقل وقت، مخارج و کمترین مصرف انرژی دسترسی داشته باشند که علاوه بر مباحث فنی، موضوعات سازنده ای شهری و سازنده ای ترافیکی از جمله مسائل اهمیتی می داری است که باید مورد توجه قرار گیرد.
معاون وزیر ارتباطات در رابطه با خدمات برقی ارائه شده از سوی دستگاهها نیز نقل کرد: آماده سازی سرویس های دولت برقی دستگاهها به نتایج خوبی رسیده و هم اکنون در مرحله یکپارچه سازی خدمات به منظور تسهیل در دسترسی آن ها برای مردمان قرار داریم. خدمات مبتنی بر اطلاعات جا محور، توجه کرد های موبایلی و خدمات نقش های شهری پستی از جمله محورهایی است که در دستور کار قرار گرفته و امیدواریم تا انتها امسال عملیاتی شود.
گردشگر تصریح کرد: از سوی دیگر و براساس استاندارهای مورد نظر در شبکه ملی اطلاعات، دسترسی به خدمات وای فای در نقاط پرتراکم شهری به عنوان خدمات دسترسی در شهرهای هوشمند در دستور کار است تا شهروندان از طریق آن بتوانند به خدمات برقی بر بستر تلفن همراه دسترسی داشته باشند.
وی ادامه داد: جنبه های ساخت شهری از طریق همگن سازی ظرفیتهای موجود و با انتخاب کردن شرایط زندگی کرد بوم شهری و تاریخی به منظور ارائه خدمات در جهت ارتقاء کیفیت حیات مردمان، از جمله موضوعاتی است که باید از سوی سازندگان مورد توجه و پیگیری قرار گیرد.

***با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد***

نگارنده: آزاده ی.

مخابرات در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مباش بی می و مطرب که زير طاق سپهر
««« »»»
بدين ترانه غم از دل به در توانی کرد

مجاز ساختمانهای هوشمند تدوین شد

TT / 43 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال