آنکارا استفاده محدود از مجازات مرگ را بررسی می کند


آنکارا استفاده محدود از مجازات مرگ را بررسی می کند

رییس وزیران کشور ترکیه از احتمال شناسایی مجدد مجازات فوت به صورت محدود در صورت توافق احزاب سیاسی گزارش کرد.

تصویر و عکس   آنکارا استفاده محدود از مجازات فوت را چک میکند

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از خبرگزاری کشور فرانسه، بن علی یلدیریم رییس وزیران کشور ترکیه روز سه شنبه در سخنانی در آنکارا تاکید کرد: چنانچه احزاب سیاسی به توافق برسند، کشور ترکیه استفاده محدود از مجازات فوت را نکته بررسی خواهد گذاشت.

وی در ادامه تصریح کرد: چنانچه اجماع نگاه با سایر احزاب سیاسی در خصوص این خواست مردمان موجود موجود باشد، امکان می دارد قوانین محدودی وضع شود. این امر عطف به ماسبق نمی شود.

رییس وزیران کشور ترکیه توضیح بیشتری در این خصوص نداده است.

کشور ترکیه در سال ۲۰۰۴ تولدی به عنوان بخشی از اصلاحات مربوط به پیوستن به انجمن اروپا، مجازات فوت را فسخ کرد. کشور ترکیه از سال ۱۹۸۴ تا به حال کسی را اعدام نکرده است.

در حالی که اقدامات دولت کشور ترکیه در سرکوب مخالفان و کودتاگران بعد از کودتای نافرجام ارتشی ۱۵ جولای با نقد شدید کشورهای غربی روبرو شده است، رجب طیب اردوغان در سخنانی تاکید کرد: دولت از پارلمان می خواهد تا وضع مجدد مجازات فوت برای کودتاگران را نکته بررسی گذارد.

وی در ادامه تصریح کرد: دولت ما توصیه مربوط به مجازات فوت را به پارلمان ارائه خواهد کرد. من بر این باورم که پارلمان این توصیه را به ثبت خواهد رساند و وقتی که این سبک به من بازگردانده شود، آن را تایید خواهم کرد.

***************

تهیه کننده : پاكمهر و.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

پدرم روضه رضوان به دو گندم بفروخت
««« »»»
من چرا ملک جهان را به جوی نفروشم

آنکارا استفاده محدود از مجازات مرگ را بررسی می کند

TT / 85 — TP / 36%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال