روانشناس و مشاور زناشویی و امور جنسی: کتابهای روانشناسی بازاری، زوجین را گمراه می کند (۲ عکس)


روانشناس و مشاور زناشویی و امور جنسی: کتابهای روانشناسی بازاری، زوجین را گمراه می کند

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس روانشناس و مشاور زناشویی و امور جنسی:		کتابهای روانشناسی بازاری، زوجین را گمراه می کند
سیناپرس: «خودیاری» به معنای رویکردهایی است که با آگاهی منتقل کنی به فرد به منظور ایجاد تغییراتی درونی،که این اطلاعات امکان می دارد از سوی یک مشاور روانشناسی یا کتاب ها و مقالات موجود در این زمینه به فرد برسد.

امروزه در بسیاری از کتابفروشی ها با انبوهی از کتاب های منتشر شده در زمینه خودیاری روبرو هستیم. با این حال، برخی از کتاب های این حوزه که اتفاقاً از به فروش رسان بالایی نیز برخوردارند، بیش از آنکه بر مبنای اصول و واقعیات علمی و اثبات شده باشند، بر هیجانات و رویکردهایی نادرست استوارند که قادر هست گمراه کننده باشد.

دکتر بری مک کارتی (Barry McCarthy)، روانشناس و استاد روانشناسی و مشاور زناشویی و امور جنسی است. وی تا به حال بیش از ۳۰۰ کارگاه تعلیمی در سر تا سر دنیا به انجام رسانده و برنده چند جایزه معتبر در زمینه مشورت شده است. او کتاب های متعددی برای مدد به اشخاص برای داشتن یک حیات خوب تر فردی و نیز زناشویی نیز نگاشته که بسیاری از آنها در سالهای گذشته در کشورمان انتشار داده شده اند.تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس روانشناس و مشاور زناشویی و امور جنسی:		کتابهای روانشناسی بازاری، زوجین را گمراه می کند

دکتر مک کارتی در گفت و گوای به اظهار نظرات خود درباره مسایلی که باید مد نگاه مشاوران زناشویی قرار گیرد و نیز روند موجود در زمینه کتاب های خودیاری توجه میکند.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال