امیدوارم بتوانیم گام های اساسی برداریم :: ورزش سه


امیدوارم بتوانیم گام های اساسی برداریم :: ورزش سه

وزیر تازه ورزش و جوانان پس از گرفتن رای اعتماد از مجلس از همه کسانی که او را پشتیبانی کردند تشکر کرد.

تصویر و عکس امیدوارم بتوانیم گام های اساسی برداریم :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، مسعود پادشاه ای فر در نخستین مکالمه ی خود پس از انتخاب به عنوان وزیر ورزش و جوانان از همه کسانی که او را پشتیبانی کردند تشکر کرد: من تشکر می کنم از همه اصحاب ورزش که در این مدت که در مجلس سرگرم موضوع و تبادل نگاه بودم به ما لطف داشتند. در این یک هفته جلساتی را در فراکسیون های گوناگون داشتیم و از نماینده های محترم مجلس تشکر می کنم که رای قابل توجهی به ما دادند. از رییس محترم مجلس و همچنین رییس جمهور تشکر می کنم که برای سومین بار من را به عنوان وزیر ورزش و جوانان سفارش کردند و این مسئولیت سنگین را به من سپردند. امیدواریم با هماهنگی که با سیستم های اجرایی کشور به حضور می آوریم بتوانیم کارها را جلو ببریم. همچنین تشکر خاصی دارم از اصحاب رسانه، ورزشکاران، قهرمانان، پیشکسوتان، روسای فدراسیون ها، نیروهای ستادی و استانی که از من پشتیبانی کردند و این پشتیبانی برای خود من هم باحال بود تشکر می کنم. امیدوار هستم با پشتیبانی مجلس و تمام سیستم های اجرایی کشور بتوانیم قدم های مثبت و اساسی برداریم.

**با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد**

نگارش: شهرناز ق.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دل و دينم شد و دلبر به ملامت برخاست
««« »»»
گفت با ما منشين کز تو سلامت برخاست

امیدوارم بتوانیم گام های اساسی برداریم :: ورزش سه

TT / 38 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات