طلاق سوغات فرهنگ غرب برای ایرانیان است


طلاق سوغات فرهنگ غرب برای ایرانیان است

تولیت مدرسه امام راستگو(ع) خفر گفت: ازدیاد ناهنجاری های اجتماعی نظیر متارکه و فرار از منزل همگی علامت هایی از زیان نگاه کردن بخشی از فرهنگ کلاسیک ایرانی اسلامی است که این نشانه نفوذ غربی ها است.

تصویر و عکس متارکه سوغات فرهنگ غرب برای ایرانیان است

به اعلان سرزه و به نقل از خبرگزاری «حوزه» از فارس، حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا محمدزاده، تولیت مدرسه علمیه امام راستگو(ع) شهرستان خفر امروز در نشست هفتگی حوزویان این شهرستان، بیان داشت: در وارسی موانع بوجود آیی و فعالیت تشکل های جوانان، آنچه که ریشه در فرهنگ عمومی جامعه دارد از دو منظر قابل توجه است که همگی باید به آن توجه بکنند.

وی اضافه کرد: رسوبات فرهنگ گذشته و روحیات بر مکان مانده از زمان پیش، که عمدتاً ناشی از شناخت های تحریف آمیز از مفاهیم و ارزش های اسلامی است. مثلا برداشت نادرست و متاسفانه رایجی که از واقعیت زهد و پرهیز از حب جهان در ذهن مردمان ما وجود دارد، هر فعالیتی را که به آبادانی جنبه های به ظاهر مادی و این بین المللی حیات منجر می شود، به نوعی جهان زدگی و غفلت از معنویات می پندارد.

تولیت مدرسه امام راستگو(ع) خفر بیان کرد: هنوز هم بسیاری از مسلمین هستند که با همین اندیشه های انحرافی، تکاپوی جهان غرب برای تسخیر بعد مادی عالم، یعنی طبیعت، کشف اسرار و رموز فوق العاده آن را، نه تنها نشانه عقب ماندگی امت اسلام از سایرین آگاهی نمیدارند، بلکه این مساله را به گونه ای تحلیل می کنند که گویا خداوند خواسته است که گروهی مانند غربی ها به آبادانی مادی و تولید تکنولوژیهای نو به نو توجه بکنند.

حجت الاسلام محمد زاده در پایان تاکید کرد: ازدیاد ناهنجاری های اجتماعی نظیر متارکه، فرار از منزل و … همگی علامت هایی از زیان نگاه کردن بخشی از فرهنگ کلاسیک ایرانی اسلامی ما است ولی فرهنگ غرب در ذاتش، خودبینی، خود خواهی و خود گرایی را ترویج می دهد.

پایان پیام ۳۱۳/۴۴

—با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد—

تهیه از : زامياد ر.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خدای را به می‌ام شست و شوی خرقه کنيد
««« »»»
که من نمی‌شنوم بوی خير از اين اوضاع

طلاق سوغات فرهنگ غرب برای ایرانیان است

TT / 64 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال