خواهر و برادر کانادایی برنده اقامت در قلعه «دراکولا» شدند


خواهر و برادر کانادایی برنده اقامت در قلعه «دراکولا» شدند

خواهر و برادر کانادایی برنده مسابقه ای شدند که جایزه آن یک شب اقامت در قلعه افسانه دراکولا بود.

به نوشته نیوز ریپابلیک، رابین وارما دانشجوی دکترای علوم سیاسی به دلیل پرحرفی های خواهرش نمی توانست بخوابد و مجبور شد در تابوت خودش را ببندد.

آسوشیتدپرس می نویسد که این خواهر و برادر کانادایی از میان ۸۸ هزار شرکت کننده برنده شدند. مسابقه را شرکت «ایر بی اند بی» برگزار کرد و جایزه آن یک شب شام و اقامت در قلعه الهام بخش داستان دراکولا در رومانی بود.

آنان به دلیل توضیح دادن دیدار پدربزرگشان از این قلعه در سال ۱۹۷۱ برنده شدند. دوندرا وارما، متخصص قصه های گوتیک انگلیسی و داستان های مربوط به خون آشام بود.

آنان هنگام ورود به قلعه از سوی داکر استروک، نتیجه برام استوکر خالق رمان ترسناک دراکولا مورد استقبال قرار گرفتند. شام خوراک مرغ و شراب قرمز خوردند در حالی که گروهی برایشان موسیقی می نواختند، و سپس به اتاق خواب و تابوت های مفروش به مخمل قرمز هدایت شدند.

این مطلب در سایت "VOA فارسی" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال