اولین اظهار نظر وزیر ورزش پس از گرفتن رای اعتماد


مسعود سلطانی‌فر پس از گرفتن رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی و انتخابش به عنوان سومین وزیر ورزش ایران اظهار کرد: از لطفی که همه اصحاب ورزش داشتند تشکر می‌کنم. در هفته گذشته در کمیسیون‌ها و فراکسیون‌های مختلف مجلس مشغول تبادل نظر و تعامل بودیم. از ریاست، هیات رییسه و نمایندگان محترم مجلس که لطف کردند و یک رای قابل توجهی را دادند که بار ما را سنگین‌تر کرد، تشکر می‌کنم.

از رییس جمهور محترم که در این سه سال برای بار سوم به من اعتماد کردند و سکان سنگین وزارت ورزش و جوانان را به ما دادند، تشکر می‌کنم. امیدوار هستیم که با همگرایی بین دستگاه‌های مختلف و دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط بتوانیم قدم‌های اساسی‌تری برداریم. ضمن اینکه جا دارد از همه اصحاب رسانه، ورزشکاران و قهرمانان، پیشکسوتان، دانشگاهیان و روسای فدراسیون‌ها، مدیران ستادی، مدیران استانی و همه دوستانی که در این مدت بنده را شرمنده کردند و حمایت گسترده‌ای داشتند، تقدیر و تشکر می‌کنیم و امیدوارم با کمک همدیگر و حمایت مجلس و کمکی که اعضای دولت می‌کنند، به امید خدا قدم‌های اساسی و تعیین کننده‌ای را در جهت حل مشکل ورزش و جوانان در قالب این وزارتخانه برداریم.

ایسنا

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال