حذف دروس ارزشی از کتاب‎ها/ ماجرای دروغ اعطای وام در صندوق ذخیره فرهنگیان


حذف دروس ارزشی از کتاب‎ها/ ماجرای دروغ اعطای وام در صندوق ذخیره فرهنگیان

خبرگزاری فارس: حذف دروس ارزشی از کتاب‎ها/ داستان دروغ اعطای وام در صندوق ذخیره فرهنگیان

فرمانده زمان پاسداری مقدس گفت: خیلی اتفاقی می‌بینیم با شیب ملایم درس شهید فهمیده از کتاب فرزندانمان حذف می‎شود؛ بعد خیلی آسان می‎گویند به معلمان ابلاغ می‌کنیم این درس را به دانش‌آموزان بیاموزند!

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از همدان، سردار سعید قاسمی عصر امروز در گردهمایی پیشکسوتان جهاد و شهادت همدان با بیان این که چند اتفاق در مقطع کنونی در حال وقوع است که باید برای آن زمان قرار بدهیم، بیان کرد: اگه برای آن زمان قرار ندهیم، می بازیم.

وی نمونه این باخت را در رای گیری گذشته آگاهی داشت و افزود: اگه برای رای گیری آینده، زمان قرار ندهیم، سری بعد هم می بازیم.

* با شیب ملایم، درس شهید فهمیده را از کتاب فرزندانمان حذف می‎کنند!

این فرمانده زمان پاسداری مقدس با لحنی طعنه‎آمیز، بیان کرد: خیلی اتفاقی می نگاه کنیم با شیب ملایم درس شهید فهمیده از کتاب فرزندانمان حذف می‎شود؛ بعد خیلی آسان می‎گویند به معلمان ابلاغ می کنیم این درس را به دانش آموزان بیاموزند!

سردا قاسمی ادامه داد: رژیم صهیونیستی اعلام کرده که معضل ما با کشورمان اتمی نیست، بلکه معضل ما بحث دروسی است که به فرزندان این سرزمین ارائه می شود.

*تبیین چرایی حذف دروسی شبیه به شهید فهمیده

این فرمانده زمان پاسداری مقدس افزود: پس از حذف این دروس، می‎نگاه کنیم که نه تنها دم خروس که خود خروس بیرون می زند که حذف دروس از کجا آب می خورد؟!

وی این پرسش را مطرح کرد که آیا واقعا در این مدارس فرزندان ما مسائل شرعی را آموزش می‎نگاه کنند؟ آیا واقعا دشمن شناسی فرا می گیرند؟ آِیا ولایت‎پذیر می شوند؟ آیا واقعا تولی و تبری را مییاموزند؟! و…!

*داستان دروغ اعطای وام در صندوق فرهنگیان

سردار قاسمی با بیان این که بعداً می‎خواهند پس از ۱۵ سال ترفند آموزش با آن سبک در یک اردوی راهیان نور سه روزه، یک جوان انقلابی و حزب اللهی بسازیم.

این فرمانده زمان پاسداری مقدس با بیان این که ما هم طالب این هستیم که طی چند روز یک فرد با تعلیمهای ویژه ای که طی چند سال فرا گرفته را انقلابی کنیم، گفت: اما پرسش اینجاست؛ به چه صورت این بحث امکان دارد؟

وی با تأکید بر این که برخی در دولت پیشین به ما نقل کردند «سبک تغییر آموزش و پرورش نگاشته شده و دیگر اینها قادر نیستند کار اشتباهی بکنند»؛ تأکید کرد: امروز می‎نگاه کنیم تا اینها بیرون آمدند؛ ۸ هزار میلیارد تومان اختلاس شد؛ این عدد را به چه صورت می‎نگارند، اصلاً چند تا صفر دارد؟

سردار قاسمی تبیین کرد: در داستان فساد مالی مدعی می شوند، ربایی رخ نداده و فقط به چند نفر وام داده شده که برنگردانده اند!

وی افزود: حالا این‎ها به ۲۰؛ ۳۰ نفر وام داده اند و برنمی‎گردانند!؟

این فرمانده زمان پاسداری مقدس خطاب به این اشخاص گفت: در رابطه با ما چه اندیشیده اید که چنین سخنانی را تحویل ما می دهید؟

وی با اشاره به این که این اختلاس نجومی از صندوق ذخیره فرهنگیان با حذف درس حسین فهمیده و دروس دیگر گره خورده است، بیان کرد: از آن طرف هم می نگاه کنیم دنبال واگذاری مدارس اختصاصی به هم حزبی‎های خودشان هستند.

این فرمانده زمان پاسداری مقدس در ادامه جنگ تحمیلی را «جنگ بین المللی سوم» آگاهی داشت و مطرح کرد: ما در این جنگ، از ۱۸ ملیت اسیر داشتیم و تمام جهان دربرابر ما بودند، بنابراین کسی حق ندارد این جنگ را «جنگ کشورمان و کشور عراق» بنامد، چراکه این جنگ، یک جنگ بین المللی بود.

وی با تأکید بر این که باید به محتوای کتاب های دانشگاهی و مدارس حساس باشیم، درغیراینصورت بچه مان را از دست داده‎ایم.

*جوانان حزب اللهی ، تولید محرم و صفر هستند نه نظام آموزش فعلی

به گزارش سرزه به نقل از سردار قاسمی، جوانان حزب اللهی و انقلابی، تولید هیأت و محرم و صفر هستند، نه نظام تعلیمی فعلی و دانشگاه و مدرسه.

وی با بیان این که باید جوانان را به نواحی عملیاتی برد و آنها را از نزدیک با ارزش های شهدا آشنا کرد، این پرسش را مطرح کرد که پاوه در کنار همدان است، به چه دلیل بچه‎ها را به این نواحی نمی برید و آنها را با خاطرات زمان جنگ آشنا نمیسازید؟

این فرمانده زمان پاسداری مقدس با اشاره به سنگ اندازی برخی اشخاص در نبود اعزام دانش آموزان و دانشجویان به نواحی نبردی غرب کشور با این استدلال که آنجا امنیت نیست، گفت: غلط این اشخاص در این است که وجود این جمع در آن نواحی امنیت بوجود مییاورد، در صورتی که باور می‌ داریم آنجا کاملاً امن است و این حرف ها دستاویزی بیش نیست.

سردار قاسمی با بیان این که برخی مانده اند و عده‎ای نیز در آن طرف مرزها برای پاسداری از انقلاب جان خود را فدا می کنند، گفت: برای قشر نخست متأسفم!

وی با بیان این که باید مدرسه انقلابی بوجود آورد و در آن فرزندان را با ارزش ها و مفاهیم انقلاب اسلامی آشنا کرد، بیان کرد: باید بین جوانان و نوجوانان، شفاف سازی کنیم.

این فرمانده زمان پاسداری مقدس در انتها برگزاری مانور بزرگ اربعین امام حسین ع را فارغ از زیارت سیدالشهدا(ع)؛ زمینه ای برای نمایان کردن توانایی مسلمین آگاهی داشت و چنین توضیح داد: باید با وجود در این مانور و رویکرد استکبارستیزی خود، تودهنی بزرگی به دشمنان بزنیم.

__________________________________

تهیه و تدوین : بهگل ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ گمشده را با غمت ای يار عزيز
««« »»»
اتحاديست که در عهد قديم افتادست

حذف دروس ارزشی از کتاب‎ها/ ماجرای دروغ اعطای وام در صندوق ذخیره فرهنگیان

TT / 201 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال