طرح ضربتی مقابله با سد معبر در کرج اجرایی شد


طرح ضربتی مقابله با سد معبر در کرج اجرایی شد

خبرگزاری فارس: طرح ضربتی رویارویی با سد معبر در کرج اجرایی شد

شهردار ناحیه ۴ شهرداری کرج نقل کرد: با هدف ارتقای سیما و منظر شهری طرح ضربتی رویارویی با سد معبر در کرج اجرایی شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از کرج به نقل از روابط عمومی شهرداری کرج، امیرحسین کاظمینی بیان داشت: درصدد هستیم تا با فرهنگ سازی و خبر دهی عالی به شهروندان و مشارکت آنان در نظافت معابر و رفع سد معبر، خدمات شایسته تری را به شهروندان پیشنهاد کنیم.

وی ادامه داد: حوزه خدمات شهری ناحیه ۴ شهرداری کرج در اجرای طرح جمع آوری عاملان سد معبر با هماهنگی و همکاری پلیس راهور و نیروی انتظامی اقدامات ضروری را به عمل آورده است و برخورد جدی و قانونی نسبت به جمع آوری اجناس و اقلام متخلفان اقدام نموده است.

کاظمینی اضافه کرد: بر همین اساس و طی چند مرحله، با همکاری عوامل نیروی انتظامی و نیروهای مهار و نظارت ناحیه، نقشهای جهادی و ضربتی تطهیر عاملان سد معبر از سطح شهر صورت گرفت که طی شمار زیادی اجناس و وسایل ضبط گردید و به انبار خدمات شهری جابجا شد.

این مسؤول در ادامه از جمع آوری شمار زیادی پلاکارد، بنر، تابلوهای هشتی و اجناس متفرقه گزارش کرد و نقل کرد: نیروهای خدمات شهری ناحیه ۴ شهرداری کرج در انجام تکالیف دیگر خود نیز از جمله رفع سد معبر، نظافت معابر و … کوشا بوده و با تلاش مضاعف درپی جلب رضایت شهروندان هستند.

وی در انتها با اشاره به عملکرد حوزه خدمات شهری ناحیه ۴ کرج بیان داشت: در راستای خدمات رسانی موردعلاقه و ایجاد امنیت و آرامش شهروندان، اقدامات گسترده ای اجرایی شده است و از شهروندان درخواست با مشارکت در خبر دهی سهم بیشتری در ارتقای تندرست و خوشگلی شهر داشته باشند و کلکسیون مدیریت شهری کرج را در این زمینه کمک کنند تا با جمع آوری عوامل سد معبر از سطح شهر و مخدوش شدن سیمای شهری پیش گیری شود.

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد

تهیه از: فرشيد و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خيال نقش تو در کارگاه ديده کشيدم
««« »»»
به صورت تو نگاری نديدم و نشنيدم

طرح ضربتی مقابله با سد معبر در کرج اجرایی شد

TT / 61 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال