خط استکبارستیزی ملت ایران ادامه دارد/ مرزبندی شفاف با دشمنان انقلاب و اسلام ضروریست


خط استکبارستیزی ملت ایران ادامه دارد/ مرزبندی شفاف با دشمنان انقلاب و اسلام ضروریست

خبرگزاری فارس: خط استکبارستیزی ملت کشورمان ادامه دارد/ مرزبندی شفاف با دشمنان انقلاب و اسلام ضروریست

سرپرست مؤسسه دانشجویی صراط با بیان این که خط استکبارستیزی ملت کشورمان ادامه دارد، گفت: ایستادگی مصمم درمقابل کفر و نفاق و مرزبندی شفاف با دشمنان انقلاب و اسلام لازم است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از قم، سینا قربانی در نشست خبری که امروز با محوریت «جنبش دانشجویی، آرمانگرا و استکبارستیز» و با وجود مسؤولان و دبیران تشکل ها گوناگون دانشجویی دانشگاه های قم در مجتمع بسیج دانشجویی استان قم به انجام رسانده شد، بیان کرد: ایستادگی مصمم درمقابل کفر و نفاق و مرزبندی شفاف با دشمنان انقلاب و اسلام، از شاخصه های مهم استکبارستیزی است.

وی ادامه داد: برای رویارویی با نظام سلطه، باید ابتدا آن را تشخیص داد و سپس برای برخورد با آن تمام توان خود را به کار برد.

سرپرست مؤسسه دانشجویی صراط عنوان کرد: چنانچه سیاستمداران کشورمان اعتقاد قرار می داری به قول قرآن در خصوص کمک الهی درمقابل دشمنان داشته باشند، هرگز تن به سازش های ذلت بار نمی دهند.

قربانی با بیان این که برجام خسارت محض است، گفت: از ابتدای انقلاب تا به حال، استکبارستیزی مدام از اصلیترین مباحث کشور بوده است و خط استکبارستیزی در ملت کشورمان ادامه دارد.

وی، دانشجویان را از جمله نیروهای استکبارستیز جامعه آگاهی داشت و گفت: دانشجویان ایرانی در مواقع گوناگون نمایان کرده اند که روحیه استکبارستیزی قوی دارند و اصلیترین دلیل دشمنی ایالات متحده با کشورمان به خاطر روحیه استکبارستیزی مردمان است.

سرپرست مؤسسه دانشجویی صراط با اشاره به مقاومت مردمان کشورمان در برهه های گوناگون، گفت: همان طور که مردمان کشورمان تا کنون زیر بار زیاده خواهی ها و ستم مستکبران نرفته اند از این پس هم نخواهند رفت.

قربانی اضافه کرد: خداوند در قرآن نقل کرده است که نبرد با نظام سلطه برای مسلمین هیچگاه به انتها نمی رسد.

وی بیان کرد: وجود حداکثری مردمان در پای صندوق های رأی، ۸ سال پاسداری قدس و واقعه ۱۳ برج آبان به جهانیان ثابت کرده است که مردمان کشورمان ستم ستیز اند.

****براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد****

نگارش از: كتايون ب.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مسند به گلستان بر تا شاهد و ساقی را
««« »»»
لب گيری و رخ بوسی می نوشی و گل بويی

خط استکبارستیزی ملت ایران ادامه دارد/ مرزبندی شفاف با دشمنان انقلاب و اسلام ضروریست

TT / 90 — TP / 29%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال