سردار سلامی:ما مجبوریم استخوان های دشمنان را بشکنیم


سردار سلامی در مجمع سراسری فرماندهان و مسئولان سپاه:

ما مجبوریم استخوان های دشمنان را بشکنیم/ دشمن در حال عقب نشینی از جهان اسلام است

خبرگزاری فارس: ما مجبوریم استخوان های دشمنان را بشکنیم/ دشمن در حال عقب نشینی از جهان اسلام است

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان دنبال تغییر سبک زندگی، تغییر روحیه جهادی اسلامی و انقلابی ما هستند و این رویکرد ما را مجبور به پیروزی می کند و ما مجبوریم که استخوان های دشمنان را بشکنیم.

به گزارشخبرگزاری فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در بیست و دومین مجمع سراسری فرماندهان و مسئولان سپاه پاسداران اظهار داشت: دشمنان در نفوذ خود تلاش می کنند عقلانیت معنوی و انقلابی را به عقلانیت محاسباتی و مادی تبدیل کنند تا جریان سازش در کشورمان برقرار شود.

وی افزود: در بعد فرهنگی آنها در پی محو فرهنگ اسلام تحت عنوان جهانی شدن هستند و می خواهند ارزشهای خود را جایگزین ارزشهای اسلامی کنند. جنگ حق و باطل چه بصورت مستقیم و چه بصورت نیابتی ادامه دارد و دشمنان در پی راهبرد نفوذ هستند.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به جریان سازی دشمنان انقلاب گفت: دشمنان تلاش می کنند هویت اسلامی جوانان را با هویت غربی مبتنی بر هرج و مرج و پریشانی تغییر دهند و این یک جنگ واقعی است، جنگی دارای برنامه ، راهبرد و فرماندهی است.

سلامی تاکید کرد: آنها به دنبال تغییر سبک زندگی، تغییر روحیه جهادی اسلامی و انقلابی ما هستند و این رویکرد ما را مجبور به پیروزی می کند و ما مجبوریم که استخوان های دشمنان را بشکنیم.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به پیروزی های جهان اسلام در دنیای امروز، گفت: حقیقت بزرگی در عالم ظهور کرده و آن حاکمیت اسلام است و اکنون اسلام به عنوان قدرت بزرگی ظهور کرده است که یکی از اضلاع اصلی هندسه قدرت در جهان به شمار می رود.

وی تاکید کرد: دشمن در حال عقب نشینی در جهان اسلام است چرا که منطق آنان شکست خورده و اسلام بر پایه کرامت انسانی صفحات تاریک روح و جان بشر را روشن کرده است.

سلامی افزود: اسلام پرچمدار بیداری انسانی در سراسر جهان است که تمرکز و توان دشمن را به هم ریخته است.

وی گفت: انقلاب اسلامی اکنون به واقعیت انکار ناپذیر تبدیل شده و استکبار دریافته است که پیام انقلاب فراگیر شده و جغرافیا نمی شناسد.

جانشین فرمانده کل سپاه افزود: استکبار آرزوهای خویش را بر باد رفته می بیند و در این روند شکست خورده واکنش استکبار از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون جنگ بوده است جنگی وسیع و منحصر به فرد.

سلامی گفت: ما در معرض یک نبرد بزرگ قرار گرفته ایم، با آن رشد یافتیم و در مسیر آن بوده ایم این جنگ همه جانبه است و استکبار با همه وجود تلاش داشته تا به ما ضربه بزند اما موفق نبوده و ما به تجربیات بزرگی دست یافته ایم.

وی افزود: این جنگ تمام عیار است، دشمن تلاش دارد با جنگ خود به تضعیف ملتها، دولتها و کشورها بر جهان اسلام سلطه پیدا کند و با ورود به قلب اسلام سلطه خود را بر آن تحکیم کند و بر آن حاکم شود.

جانشین فرمانده کل سپاه با تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری درباره مفهوم جهاد اکبر گفت: ما در بیست و دومین اجلاس فرماندهان و مسئولان سپاه تلاش داریم به مفاهیم و ریشه های عمیق جهاد کبیر بر اساس توصیه های رهبر انقلاب بپردازیم که این مسئله به نوعی بازخوانی انقلاب اسلامی است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال