ویژگی‌ها و دلایل تمایل ایران برای خرید جنگنده سوخو۳۰


فارس گزارش می دهد

ویژگی ها و دلایل تمایل ایران برای خرید جنگنده سوخو۳۰ /ایران دنبال / Flanker-C کدام نیازهای هوایی کشور را تأمین می کند؟

خبرگزاری فارس: ویژگی ها و دلایل تمایل ایران برای خرید جنگنده سوخو۳۰ /ایران دنبال حمله از جناحین/ Flanker-C کدام نیازهای هوایی کشور را تأمین می کند؟

جمهوری اسلامی ایران دنبال در اختیار گرفتن یکی از پیشرفته ترین جنگنده های خانواده فلنکر روسی برای ارتقای توان هوایی خود است.

گروه امنیتی دفاعیخبرگزاری فارس-اهمیت و توجه به نیروی هوایی در کشورهای مختلف جهان همواره در سرلوحه امور قرار دارد چرا که این نیرو -در کنار توان بازدارنده موشکی- که به عنوان دست برتر و قدرت واکنش سریع در برابر هر تهاجمی شناخته شده، می تواند در حداقل زمان، پاسخ مقتضی را به طرف متجاوز وارد کند.

محدوده عملکرد نیروی هوایی در آسمان کشورها سبب تامین امنیت بازدارنده می شود و به جهت ماموریت های گوناگون ازجمله پوشش یگان های سطحی در زمین و دریا، اجرای عملیات های دفاع هوایی و همچنین نفوذ به عمق خاک دشمن مورد بهره برداری قرار می گیرد.

جمهوری اسلامی ایران نیز به واسطه قرارگیری در یکی از مناطق مهم و راهبردی جهان و دارای بودن محدوده ای پهناور، از این قاعده مستثنی نبوده و علیرغم تحریم های گسترده در سالیان گذشته -که دستیابی به هرگونه تسلیحات جدید خارجی را ناممکن می کرد- دست بر روی دست نگذاشته و با تلاش نیروهای بومی سعی در حفظ قدرت هوایی خود دارد ولی به طور قطع این تمام نیاز را مرتفع نمی کند.

برای همین است که وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان صراحتا از خرید جنگنده های جدید سخن به میان می آورد؛ جنگنده پیشرفته سوخو30 ساخت روسیه.

* سابقه خرید

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال