خرید بیمارستان سابق پیمان آمل برای ارائه خدمات به بیماران خاص/ فعالیت پزشکان فوق تخصص در انجمن آرین


خرید بیمارستان سابق پیمان آمل برای ارائه خدمات به بیماران خاص/ فعالیت پزشکان فوق تخصص در انجمن آرین

خبرگزاری فارس: تهیه کرد بیمارستان پیشین پیمان آمل برای ارائه خدمات به بیماران خاص/ فعالیت پزشکان فوق‌تخصص در اجلاس آرین

عضو هیأت مدیره اجلاس پشتیبانی از بیماران سرطانی آرین از تهیه کرد بیمارستان پیشین پیمان آمل برای ارائه خدمات به بیماران خاص توسط این اجلاس گزارش کرد و نقل کرد: پزشکان متخصص و فوق‌تخصص زیادی در این اجلاس سرگرم خدمت به بیماران خاص هستند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از شهرستان آمل، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره اجلاس پشتیبانی از بیماران سرطانی آرین در این شهرستان امشب با خبرنگاران مطبوعات، خبرگزاری و رسانه ها نشست صمیمانه به انجام رساندند.

بهروز عطایی مربی نام آشنای والیبال کشور و سرمربی تیم والیبال کاله مازندران و قاسم رضایی دارنده دو مدال افتخار آفرین طلا و برنز بازی های المپیک ۲۰۱۲ شهر لندن و ۲۰۱۶ کشور برزیل در این نشست به عنوان پشتیبانان بیماران سرطانی و خاص حاضر بودند.

عضو هیأت مدیره اجلاس پشتیبانی از بیماران سرطانی آرین در این نشست بیان کرد: پشتیبانی از بیماران سرطانی موجب می شود تا این اشخاص علاوه بر رنج درمان، دست پرمحبت پشتیبانان و خیران را احساس کرده و دلگرم شوند.

ابوالفضل هاشمی با اشاره به فعالیت متخصصان و پزشکان فوق تخصص زیادی در این اجلاس، اضافه کرد: اجلاس پشتیبانی از بیماران سرطانی آرین طی فعالیت خود در این شهرستان نه تنها به بیماران سرطانی آمل بلکه به بیماران سرطانی نواحی همجوار خدمت منتقل کنی می کند و به صورت مجانی در امر درمان بیماران نقش آفرینی می کند.

عضو هیأت مدیره اجلاس پشتیبانی از بیماران سرطانی آرین با اعلام این که این اجلاس در وقت فعالیت خود در چند جا به صورت استیجاری فعالیت داشت، تصریح کرد: خوشبختانه هم اکنون بعد از توافقات ضروری بیمارستان پیشین پیمان در این شهرستان توسط اجلاس پشتیبانی از بیماران سرطانی آرین خریداری شده و در آینده نزدیک عملیات شیمی معالجه ای و علاج بیماران سرطانی و خاص در آن جا انجام می شود.

این مسؤول در ادامه با اعلام این که مطبوعات، رسانه و خبرگزاری ها هم اکنون نقش اهمیتی می داری در جامعه دارند و قادر هستند در راه جلب رضایت خداوند برای خدمت به مردمان گام های بزرگی بردارند، ادامه داد: چنانچه کار خبرنگاران و اهل قلم در جامعه به خوبی صورت گیرد همه امورات مهم در جامعه به خوبی مسیر خود را میگذراند.

هاشمی با بیان این که در این اجلاس کلینیک تخصصی درمان بیماران سرطانی آرین مستقر است، یادآور شد: باید این کانون خیریه که بدون وابستگی به حزب و جریان سیاسی فعالیت دارد به عموم مردمان شناسانده شود تا اشخاص نیازمند و بیماران بتوانند از خدمات ارائه شده در آن استفاده بکنند.

وی با اشاره به این که اشخاص غنی و آن دسته از کسانی که بضاعت بالایی دارند قادر هستند دست به مدد نیازمندان بزنند، نقل کرد: حدود ۲۸ کانون و اجلاس خیریه در این شهرستان حضور دارد که در راه خیر گام برمی دارند.

_____________________

گردآوری از : مرجان و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو نقطه گفتمش اندر ميان دايره آی
««« »»»
به خنده گفت که ای حافظ اين چه پرگاری

خرید بیمارستان سابق پیمان آمل برای ارائه خدمات به بیماران خاص/ فعالیت پزشکان فوق تخصص در انجمن آرین

TT / 120 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال