تمرکز روی ضربات ایستگاهی و پنالتی/حضور سنگربان فصل گذشته تیم نساجی در تمرینات


تمرکز روی ضربات ایستگاهی و پنالتی/حضور سنگربان فصل گذشته تیم نساجی در تمرینات

در تمرین امروز تیم نساجی بیشتر روی ضربه‌های ایستگاهی و پنالتی کار شد تا در صورت تساوی با تیم نفت تهران بزرگ، این تیم در ضربات پنالتی کامیاب عمل کند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از شهرستان قائم شهر، بازیکنان تیم ورزش فوتبال نساجی قائم شهر طبق اعلام قبلی در آستانه بازی مقابل تیم نفت تهران بزرگ تمرینات خود را از سر گرفتند.

بازیکنان این تیم همراه با کادر فنی امروز در استادیوم شهید وطنی شهرستان قائم شهر وجود کشف کردند و نخستین تمرین خود بعد از اعتصاب را به انجام رساندند.

تماشاگران و هواداران این تیم دوست داشتنی شبیه به پیوسته بر سر تمرینات این تیم حاضر شدند و با تشویق های خود روحیه بخش تیم بودند.

بازیکنان تیم ورزش فوتبال نساجی، همگی هم صدا شدند تا با یک بازی سنجیده و جوانمردانه نتیجه قابل قبولی به دست آورند و بتوانند دل مردمان و هواداران را خوشحال کنند.

از موارد باحال توجه تمرین امروز، تیم ورزش فوتبال نساجی، وجود سعید ابراهیم پور، دروازه بان فصل گذشته این تیم بود. وی در حال حاضر، دروازه بان تیم ورزش فوتبال کشورمان جوان بوشهر است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، در تمرین امروز بیشتر روی ضربه های ایستگاهی و پنالتی کار شد تا در صورت تساوی با تیم نفت تهران بزرگ، بازیکنان در ضربات پنالتی کامیاب عمل کنند.

پایان پیام/۸۶۰۱۷/ن۱۰/

***ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد***

نگارش توسط: فرزانه ش.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

وصف رخ چو ماهش در پرده راست نايد
««« »»»
مطرب بزن نوايی ساقی بده شرابی

تمرکز روی ضربات ایستگاهی و پنالتی/حضور سنگربان فصل گذشته تیم نساجی در تمرینات

TT / 60 — TP / 29%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال