نسبت به دیدگاه برخی مدیران در نادیده گرفتن توانمندی های زنان جامعه منتقدم


نسبت به دیدگاه برخی مدیران در نادیده گرفتن توانمندی های زنان جامعه منتقدم

خبرگزاری فارس: نسبت به دیدگاه برخی مدیران در نادیده‌گرفتن توانمندی‌های بانوان جامعه انتقادگرم

سرپرست کمیسیون فرهنگی شورای مناسب استان‌ها با اشاره به توانمندی‌های گوناگون بانوان از نقد خود نسبت به دیدگاه برخی مدیران در نادیده‌گرفتن توانمندی‌های بانوان جامعه گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد در شهرستان سوادکوه، نرگس کمالی امشب در میان فعالان فرهنگی و هنری شهرستان سوادکوه با اشاره به وجود گسترده نخبگان فرهنگی و هنری در این شهرستان، نقل کرد: فرهنگ مازندران و نقش زن در آن به درستی شناخته نشد.

وی با تقدیر از نگارنده کتاب «زن در فرهنگ عامه مردمان مازندران» به جنبه های هنری و محتوای آن اشاره کرد و اضافه کرد: تقدیر از اشخاص فرهیخته و نخبه فرهنگی و هنری باید در جامعه گسترش یابد.

سرپرست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای مناسب استان های کشور با اشاره بر این که نسبت به دیدگاه برخی مدیران در نگاه نکرده گرفتن توانمندی های بانوان در جامعه انتقادگرم، یادآوری کرد: بین نگاه اسلامی و ایرانی به بانوان، تقابلی وجود ندارد و نویسندگان متعهد باید در این حوزه تلاش کنند.

عضو شورای شهرستان سوادکوه به ازدیاد هر روزه نقش بانوان در جامعه اشاره و بیان کرد: نقش زن به عنوان مادر، همسر، مدیر و فعال اجتماعی و فرهنگی در جامعه تبیین شود.

کمالی به توصیف های بانوان در آموزه های دینی و قرآنی اشاره کرد و نقل کرد: نقش زن در جامعه بر طبق آموزه های دینی و قرآنی نکته توجه قرار گیرد و نبوغهای فرهنگی و هنری بانوان در جامعه کشف و پرورش یابد.

— لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد —

نگارش توسط : شايسته د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

برو به هر چه تو داری بخور دريغ مخور
««« »»»
که بی‌دريغ زند روزگار تيغ هلاک

نسبت به دیدگاه برخی مدیران در نادیده گرفتن توانمندی های زنان جامعه منتقدم

TT / 56 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات