مبارزه با مواد مخدر باید تکلیف دینی و مسئولیت اجتماعی همه مدیران باشد


مبارزه با مواد مخدر باید تکلیف دینی و مسئولیت اجتماعی همه مدیران باشد

استاندار قزوین نقل کرد: مجادله با مواد مخدر وظیفه دینی و مسئولیت اجتماعی همه مدیران باشد و با هم اضافه کنی و مشارکت جمعی می‌توان نتیجه عالی ای را شاهد بود.

تصویر و عکس   مجادله با مواد مخدر باید وظیفه دینی و مسئولیت اجتماعی همه مدیران باشد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از قزوین، به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین فریدون همتی امشب در نشست شورای هماهنگی مجادله با مواد مخدر استان که در باغستان جهاد کشاورزی تشکیل شد، بیان داشت: با تدوین برنامه مرتب، کارشناسی و هدفمند و اراده راسخ خواهیم توانست در امر جلو گیری و مجادله با مواد مخدر به نتایج بسیار راضی کننده ای در استان برسیم.

وی بر خبر دهی عمومی و فرهنگ سازی مناسب در راستای آگاه سازی خانواده ها ازپیامدهای پر خطر و نامناسب اعتیاد و سایر مشکلات اجتماعی با هدف تندرست سازی فضای جامعه تاکید کرد و این امر را از تکالیف مدیران و سیستم های فرهنگی استان اعلام کرد.

استاندار قزوین ادامه داد: آیت الله خامنه ای بر عملکرد شورای مجادله با مواد مخدر کشور نظارت داشته و نگرانی زیادی در امر مجادله با اعتیاد و سایر مشکلات اجتماعی دارند.

همتی نقل کرد: همه مدیران و کارگزاران دولت نیز بایستی همانند رهبری در امر مجادله با این پدیده شوم که تمامی فرزندان این کشور را به مخاطره مییاندازد، تلاش کرده و خود را در این راستا مسئول آگاهی بدارند.

وی تاکید کرد: مجادله با مواد مخدر وظیفه دینی و مسئولیت اجتماعی همه مدیران باشد و با هم اضافه کنی و مشارکت جمعی می شود نتیجه عالی ای را شاهد بود.

استاندار قزوین از فرمانداران درخواست تا جلسات مشابهی را به انجام رسانند و اقدامات مداوم و فعالی را در راستای جلو گیری و مجادله با مواد مخدر و در راستای وظایفی که در شورا دارند عملکردی فعال در شهرستان ها داشته باشند.

همتی بیان کرد: عملکرد اعضای شورا و مدیران استان باید به گونه ای باشد که تمامی نواحی اعم از روستاها، بخش ها ، شهرها و شهرستان های استان برای قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر بسیار ناامن شود.

وی بر نقش اثرگذار تعلیم و پرورش در راستای آگاه سازی دانش آموزان و خانواده های آن ها در امر جلو گیری از اعتیاد و سایر مشکلات اجتماعی تاکید کرد و اضافه کرد: اصلاح جامعه در گرو اصلاح تعلیم و پرورش است و با آگاه سازی و تعلیم معلمان و جابجایی محبت آمیز آگاهی ها توسط آن ها به دانش آموزان علاوه بر جلو گیری از اعتیاد در خصوص نحوه بهره گیری از رسانه های آنلاین در اینترنت اقدام عالی ای است که در سلامت سازی جامعه بسیار مؤثر خواهد بود.

استاندار قزوین بر بهره مندی از تجربه کشورهای کامیاب در امر جلو گیری و مجادله با اعتیاد تاکید کرد و ادامه داد: بایستی اقداماتی مناسب در این راستا انجام شود که زیبنده جامعه ارزشی استان قزوین با مردمان متدین و با فرهنگ این دیار باشد تا با استمرار تلاش ها شاهد ریشه کن شدن تمامی مشکلات اجتماعی در استان باشیم.

— همچنين مي توانيد براي مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد —

نگارش توسط : آبگينه ث.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حال دلم ز خال تو هست در آتشش وطن
««« »»»
چشمم از آن دو چشم تو خسته شده‌ست و ناتوان

مبارزه با مواد مخدر باید تکلیف دینی و مسئولیت اجتماعی همه مدیران باشد

TT / 112 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال