ساعی: سلطانی فر مدیر باهوش و توانمندی است/ اطلاعات ورزشی وزیر به روز است


ساعی: سلطانی فر مدیر باهوش و توانمندی است/ اطلاعات ورزشی وزیر به روز است

خبرگزاری فارس: ساعی: سلطانی‌فر مدیر باهوش و توانمندی است/ اطلاعات ورزشی وزیر به‌روز است

پرافتخارترین ورزشکار المپیکی کشورمان گفت: سلطانی‌فر مدیر بسیار خوب، باهوش و توانمندی است او در هر مکانی که مدیریت را برعهده گرفته تحولاتی بوجود آورده است.

هادی ساعی در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در رابطه با کسب رأی اعتماد مسعود پادشاه ای فر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر ورزش و جوانان گفت: به مسعود پادشاه ای فر به دلیل این که رأی اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی را کسب کرد و به عنوان وزیر ورزش و جوانان برگزیده شد تبریک نقل میکنیم ان شا ءالله که او بتواند تحولات بسیار خوبی را در ورزش کشور بوجود آورد.

وی در ادامه اضافه کرد: اطمینان می دارم که پادشاه ای فر با توانایی مدیریتی و سابقه ورزشی که دارد، قادر هست در ورزش کشور تأثیرگذار باشد. بنده از پیش با او در شورای تهران همکار بودم و از قابلیتهای مدیریتی او مطلع هستم. مییاندیشم که او بتواند یک تحول و تحولاتی را در ورزش کشور بوجود آورد تا شاهد افتخارآفرینی های ورزشکاران در رشته های گوناگون باشیم.

پرافتخارترین ورزشکار المپیکی کشورمان در رشته ورزش تکواندو در انتها گفتمانهای خود گفت : او مدیر خوب، باهوش و توانمندی است، پادشاه ای فر پیوسته در مکانی که مدیریت را برعهده گرفته تحولات زیادی بوجود آورده است با توجه به شناختی که او از ورزش و ورزشکاران دارد ان شاءالله اتفاقات خوبی در ورزش کشور به وجود آید. پادشاه ای فر واقعاً اطلاعات ورزشی جدیدی دارد و این برای وزیر ورزش خیلی قادر هست اهمیتی داشته باشد.

*********************

تهیه شده توسط : راتين ه.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هر راهرو که ره به حريم درش نبرد
««« »»»
مسکين بريد وادی و ره در حرم نداشت

ساعی: سلطانی فر مدیر باهوش و توانمندی است/ اطلاعات ورزشی وزیر به روز است

TT / 63 — TP / 26%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات