روحانی با معرفی وزرای فتنه ای به اصلاح طلبان امتیاز داد تا به دنبال رقیب تراشی نباشند


روحانی با معرفی وزرای فتنه ای به اصلاح طلبان امتیاز داد تا به دنبال رقیب تراشی نباشند

عضو هیئت علمی کانون روح الله خمینی(ره) گفت: رئیس‌جمهور با معرفی وزرای فتنه‌ای این پیام را به اصلاح‌طلبان داد که سهم بیشتری در دولت آینده خواهند داشت تا آنها به‌دنبال رقیب‌تراشی برای روحانی نباشند.

تصویر و عکس روحانی با معرفی وزرای فتنه ای به اصلاح طلبان امتیاز داد تا درپی حریف تراشی نباشند

به اعلان سرزه و به نقل از «نسیم آنلاین»، تسنیم نگاشت: حجت الاسلام قاسم روانبخش امشب در میان خبرنگاران با بیان این که دانشگاه فرهنگیان و آزاد مجوز سخنرانی به وی را نداده است بیان داشت: در دانشگاه زنجان زمان سخنرانی را خیلی محدود کردند که ما به زور قادر بودیم نیم ساعت سخنرانی داشته باشیم.

وی افزود: واقعاً آگاهی نمیدارم اینها چرا این قدر از سخنرانی و روشنگری در دانشگاه هراس دارند، چندین روز پیش بود که این اشخاص از آزادی اندیشه سخن نقل میکردند اما امروز مجوز سخنرانی نمی دهند.

عضو هیئت علمی کانون روح الله خمینی(ره) با بیان این که نباید مجوز داد دانشگاه ها در رکود سیاسی باشند عنوان کرد: ما آماده روشنگری و موضوع در رابطه با مسائل کشور هستیم، دانشگاه محیطی نیست که بشود با تعطیل کردن فکر آنجا را خاموش کرد.

وی با اشاره به این که دانشجو باید بفهمد در کشور چه خبر است ابراز کرد: دانشجو باید در رابطه با برجام، fatf، معاهده های نفتی، حقوق های نجومی، صندوق فرهنگیان و اختلاس ها اطلاعاتی داشته باشد.

حجت الاسلام روانبخش تصریح کرد: عده ای درب فکر دانشجو را می بندند و محیط دانشگاه را شبیه به خود دولت امنیتی می کنند و با شعار این که "شما امنیتی هستید" می خواهند بر امنیتی بودن خودشان سرپوش قرار بدهند.

وی با بیان این که راه رئیس جمهور و زیرمجموعه اش غلط است بیان داشت: باید فضا باز باشد و دانشجویان آگاهی بدارند و خودشان بر آن بشوند نه این که محیط دانشگاه را برای یک فتنه گر گشایند، در دانشگاه تربیت مدرس به امام حسین(ع) توهین کند اما فضا را برای کسی که می خواهد از مقدسات این مردمان در دانشگاه پاسداری کند، ببندند.

عضو هیئت علمی کانون روح الله خمینی(ره) در رابطه با انتخابات رئیس جمهور سال آینده و گزینه اصولگرایان و به مخصوص جبهه پایداری در این عرصه گفت: احتمال وارد شدن چهره تازه در این عرصه وجود دارد و از طرفی این که فرد شناخته شده ای را شناسانیم نیز وجود دارد.

وی ادامه داد: ما باور می‌ داریم که در شرایط امروز کشور مردمان درپی فرد انقلابی هستند و برایشان اصولگرایی و اصلاح طلب بودن اصل نیست.

روانبخش با ابراز "در شرایط کنونی احتیاج به فردی انقلابی، مدیر و توانمند در عرصه های سیاسی، اقتصادی و سیاست خارجی هستیم" یاد آوری کرد: ما نیز در این زمینه فعالیت میکنیم و احتمالا هم به گزینه رسیده باشیم اما چون احساس می کنیم حریف از تقوای سیاسی برخوردار نیست با احتیاط عمل می کنیم.

وی افزود: حریف چشم انتظار است تا آگاهی بدارد چه فردی می خواهد بیاید تا پیش از مطرح شدنش موتور خرابی خود را مورد استفاده قرار دهد.

عضو هیئت علمی کانون روح الله خمینی(ره) با بیان "تلاش می کنیم بر سر یک کاندیدا به اجماع برسیم" یادآور شد: این به معنای این نیست که فردی را شناسانیم که شرایط امروز کشور این فرد را نمی دوست دارد، این که همه اصولگرایان به روی یک فرد توانمند و انقلابی که از همه خوب تر است به جمع بندی برسند وجود دارد.

وی درباره تغییرات برخی از وزرا در کابینه دولت گفت: آن چیزی که مردمان انتظار داشتند تحول در بخش اقتصادی کابینه بود به این علت که کشور در موضوع اقتصاد حالت خوبی ندارد و رکود در بازار حاکم است.

روانبخش با اشاره به تعطیلی ۶۰ درصد از واحدهای محصولی کشور بیان کرد: نقدینگی اکنون سه برابر شده و دست عده ای خاص است شبیه به صندوق فرهنگیان که توسط ۳۰ نفر اداره می شود.

وی با بیان این که مردمان درپی تحول در حوزه اقتصادی هستند یاد آوری کرد: تحول این سه وزیر علل ویژه ای دارد، در وزارت تعلیم و پرورش وزیر استیضاح شده را عزل می کنند تا از گشوده شدن پرونده ۸هزار میلیاردی پیش گیری کنند.

عضو هیئت علمی کانون روح الله خمینی(ره) با اعلام این که روحانی تصمیم جدی برای وجود در انتخابات سال آینده دارد ابراز کرد: اختلافی در کمپ مقابل وجود دارد و اصلاح طلبان زیادتر از آن چیزی را که در این دولت گرفته اند، می خواهند.

وی با پیشگویی این که احتمال معرفی گزینه دیگر از طرف اصلاح طلبان وجود دارد، گفت: به همین علت روحانی نیز باید کاری کند تا آرای اصلاح طلبان را به دست آورد به این علت که در صورت نبود پشتیبانی اصلاح طلبان آرای وی به شدت افت می کند.

روانبخش با بیان این که روحانی با معرفی وزرای فتنه ای درپی جابجایی پیام به اصلاح طلبان است یاد آوری کرد: رئیس جمهور با معرفی این وزرا این پیام را به اصلاح طلبان داد که سهم بیشتری در دولت آینده خواهند داشت تا آنها درپی حریف تراشی برای روحانی نباشند.

وی افزود: دولت حتماً کارهای خوبی هم به انجام رسانده اما آن انتظار و قول هایی که داده شده مورد ملاک قرار می گیرد.

عضو هیئت علمی کانون روح الله خمینی(ره) با یادآوری این که دولت روحانی قادر میبود کارهای خوبی به انجام رساند تصریح کرد: غلط دولت این بود که تمام امیدهایش را در سیاست خارجی قرار داد و در کابینه و حتی استانداری ها از اشخاص سالخورده بهره گرفت.

وی افزود: دولت به وعده های ۱۰۰روزه خود عمل نکرد و امروز رئیس جمهور بهار سال آینده را وعده می دهد.

روانبخش با ابراز "انفعال در سیاست خارجی عزت ملی ما را مخدوش کرده است" ادامه داد: این انفعال موجب شده مالدیو و امارات هم دربرابر ما یاوه گویی کنند.

وی در رابطه با احتمال چهارساله شدن دولت روحانی نیز گفت: بر اساس داده هایی که وجود دارد دولت روحانی اولین دولتی است که چهارساله خواهد شد، البته امکان می دارد غربی ها در واپسین روزهای دولت سر کیسه را شل کنند و مجوز دهند چندین هواپیما وارد کشور شود.

عضو هیئت علمی کانون روح الله خمینی(ره) بیان داشت: برنامه دولت گرفتن چندین هواپیما از ایالات متحده و کشور فرانسه است و از طرفی درپی برداشته شدن برخی از محدودیت ها است تا در آستانه انتخابات از آن برداشت های رای گیری ای کند.

وی با بیان این که مردمان به وعده های دم رای گیری ای اعتماد نمی کنند یادآور شد: کسانی که در انتخابات سال ۹۲ به روحانی رأی ندادند به علل خود پایبندند و ۵۰ درصدی که به ایشان رأی دادند نیز نسبت به رأی شان تردید دارند.

روانبخش بیان کرد: رئیس جمهور فقط به شعار مرد غرضی در کنترل تورم عمل کرد، البته کارشناسان این کنترل تورم را قبول ندارند و مردمان نیز در سفره خود چیزی را نمیبینند.

وی ادامه داد: این کنترل تورم با ایجاد رکود حاصل شده و تورم با رفع رکود در دولت بعد خود را نمایان خواهد کرد.

*********************

مسئول متن : آرمين غ.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زان جا که رسم و عادت عاشق‌کشی توست
««« »»»
با دشمنان قدح کش و با ما عتاب کن

روحانی با معرفی وزرای فتنه ای به اصلاح طلبان امتیاز داد تا به دنبال رقیب تراشی نباشند

TT / 256 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات