یک تیم افراطی اصلاح طلب سیاسی کاری در شورا را هدایت می کند/ حکیمی پور اسناد را از چه کسی گرفته است؟


یک تیم افراطی اصلاح طلب سیاسی کاری در شورا را هدایت می کند/ حکیمی پور اسناد را از چه کسی گرفته است؟

خبرگزاری فارس: یک تیم زیاده روی ای اصلاح‌طلب سیاسی‌کاری در شورا را هدایت می‌کند/ حکیمی‌پور اسناد را از چه کسی گرفته است؟

سرپرست کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی تهران گفت: فرمانی که اصلاح‌طلبان از سال ۹۵ در دست گرفتند و تا به حال پیش رفته‌اند فرمان انحلال شورا است و همان مسیر را طی می‌کنند که در شورای نخست گذراندند.

پرویز سروری در مکالمه با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس درباره اقدام احمد حکیمی پور دیگر عضو شورای اسلامی تهران در خصوص انتشار غیر مجاز لیست واگذاری املاک شهرداری تهران بیان داشت: از ابتدای دوره چهارم که با درگیریهایی مواجه بودیم، توافق نانوشته ای بین ما و اصلاح طلب های شورا صورت گرفت که شورای شهر را محیط چالشهای سیاسی نکنیم.

درپی نچرخیدن چرخ شهر همانند چرخ سانتریفیوژها هستند

وی اضافه کرد: اما از ابتدای سال ۹۵ شاهد آن هستیم که کاملاً یک نگاه سیاسی که از بیرون از شورا هدایت می شود بر شورا حاکم شده است و ظاهراً استراتژی مبنی بر این است که لحظه به لحظه تنش و چالش های غیرمرتبط با موضوعات اجتماعی در سر راه مدیریت شهری قرار داده شود و همانطور که سانتریفیوژها نچرخیدند و چرخ کارخانه ها نچرخید، چرخ شهر نیز نچرخد و تنها پول در جیب عده ای بچرخد.

سرپرست کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی تهران تأکید کرد: ما شاهد اتفاق های نگران کننده ای در سطح شورا هستیم و در موضوعات اخیر نیز مواردی مطرح است. در ابتدا این اسناد که به صورت حتمی نبوده است غیر مجاز انتشار داده شده و در اختیار یک رسانه قرار گرفته است.

سروری گفت: در همان وقت پیش از رای گیری هیأت رئیسه و انتشار لیست املاک واگذار شده، یاشار پادشاه ای از سایت سازنده ای نیوز نشست مشکوکی را با زن آباد به انجام میرساند و در آن نشست تلاش می کند تحدیدی (البته به نظر بنده) به انجام رساند تا رأی زن آباد در رای گیری هیأت رئیسه عوض شود.

وی اضافه کرد: در آن نشست زن آباد مدارکی را پیشنهاد میکند که نمایان میکند نه آن ملک را تهیه کرده و نه ساکن آن است ولی یاشار پادشاه ای نقل میکنید کار از کار گذشته است و این گزارش را انتشار داد.

سرپرست کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی تهران با اشاره به این که یک جریان کاملاً سیاسی پشت این صحنه است، گفت: هنگامی که اسناد منتشر شد زن آباد با حکیمی پور حرف زد و وی تأکید کرده اصلاً یاشار را نمی شناسد و بعد از این که دادستانی مطرح می کند که حکیمی پور به یاشار پادشاه ای این لیست را پیشنهاد کرده است دوباره حکیمی پور گفت وگو می کند مبنی بر این که چون یاشار پادشاه ای را متدین، امین و دلسوز می آگاهی داشته آن فهرست را به امانت داده است. حال نماینده ملت قادر هست دروغ نقل بکنید؟

سروری گفت: طرف پرسش سازمان بازرسی حکیمی پور نبوده است و این گزارش برای ۴۳ نفر ارسال شده است حال پرسش رقم میخورد که چه کسی این مدارک را به حکیمی پور داده است.

وی یاد آوری کرد: زمانی که حکیمی پور پشت پرده این برنامه است معلوم می شود که یک تیم زیاده روی ای اصلاح طلب پشت این بحث است.

سرپرست کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی تهران ادامه داد: ما از مرد حکمیی پور سابقه خوبی در ذهن نداریم. یک بار انحلال شورای شهر نخست و سهم عمده آن را در رفتارهای مرد حکیمی پور نگاه کرده ایم.

سروری اضافه کرد: در دوره نخست شورای اسلامی تهران ۳ ماه مانده به انتها شورا اقداماتی صورت می گیرد که نسبت به انحلال شورا اقدام شد.

وی گفت: فرمانی که اصلاح طلبان از سال ۹۵ در دست گرفتند و تا به حال جلو رفته اند فرمان انحلال شوراست و همان مسیر را میگذرانند که در شورای نخست گذراندند. بنابراین درپی آن هستند که ۳ ماه پیش از انتها دوره این شورا منحل شود تا مردمان نیز نسبت به پارلمان های شهری تجدیدنظر کنند.

سرپرست کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی تهران بیان داشت: با افشای این مسائل و همین طور موضع دادستانی تهران نمایان میکند که یک تخلف یا جرمی انجام شده و حکیمی پور معاونت در جرم داشته است.

سروری گفت: چرا حکیمی پور عذرخواهی نمی کند. حدود ۶ نماینده شورای شهر آبرو و حیثیت شان رفته ولی همچنان حکیمی پور عذرخواهی نمی کند و امروز تکلیف عمده این عضو این است که از نمایندگان و مردمی که به آنها اطلاعات اشتباه داده اند و انحراف بوجود آورده اند، عذرخواهی کند.

وی اضافه کرد: متأسفانه محیط شورا را از لاین اجتماعی خارج و به لاین سیاسی بردند که مخاطرات زیادی را بوجود مییاورد.

سرپرست کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی تهران یادآور شد: تهران الگو است و چنانچه محیط عالی ای بر روی شوراها نباشد تمام کشور ضربه می خورد و خوب تر است دست از بازی های سیاسی خود بردارند.

سروری ادامه داد: اصلاح طلبان شورا دست از راهکارها و اقدامات تنش آفرین و چالش آفرین بردارند به این علت که منافع ملی ما در آن نیست و مخاطراتی را بوجود مییاورد.

—ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد—

گردآوری توسط : سايه ض.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر چه می‌گفت که زارت بکشم می‌ديدم
««« »»»
که نهانش نظری با من دلسوخته بود

یک تیم افراطی اصلاح طلب سیاسی کاری در شورا را هدایت می کند/ حکیمی پور اسناد را از چه کسی گرفته است؟

TT / 177 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال