طرح های حمل و نقل ترکیبی در هرمزگان اجرایی شود/باید به سمت ایجاد بنادر هوشمند گام برداریم


طرح های حمل و نقل ترکیبی در هرمزگان اجرایی شود/باید به سمت ایجاد بنادر هوشمند گام برداریم

خبرگزاری فارس: طرح‌های حمل و نقل مخلوطی در هرمزگان اجرایی شود/باید به سمت ایجاد بنادر هوشمند گام برداریم

وزیر راه و شهرسازی نقل کرد: مسائل اجرای حمل و نقل مخلوطی در استان هرمزگان باید به طور جدی مطرح و پیگیری شود و ترکیب ریل و دریا به خصوص در حوزه مسافری می‌تواند باعث توسعه جهانگردی شود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از بندرعباس به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، عباس آخوندی در نشست شورای حمل نقل و استان هرمزگان با تاکید بر این که احتیاج است به سمت ایجاد بنادر کاملا هوشمند گام برداریم، عنوان کرد: در این زمینه باید هدف قرار دهی کنیم و بنادر به صورت یکپارچه هوشمندسازی شوند.

وی ادامه داد: به اندیشه روشنی برای بنادر احتیاج داریم و باید نگاه کرد تجاری و تبلیغاتی داشته باشیم و نباید تنها برنامه محور باشیم.

وزیر راه و شهرسازی با بیان این که مخارج نگهداری جاده ها بسیار فزاینده است، تصریح کرد: سهم بزرگ راه ها باید هر سال ازدیاد یابد و از تبدیل جاده ها به آزادراه استقبال می کنیم و در این صورت سطح خدمت نیز ازدیاد مییابد.

آخوندی با اشاره اهمیت دستگاه حمل و نقل مخلوطی، بیان داشت: مسائل اجرای حمل و نقل مخلوطی در استان هرمزگان باید به طور جدی مطرح و پیگیری شود و ترکیب ریل و دریا به خصوص در حوزه مسافری قادر هست باعث توسعه جهانگردی شود.

وی با بیان این که ناوگان هوایی کشور در حال تجهیز است، افزود: در حمل و نقل هوایی باید سبک عالی ای برای جذب سرمایه گذار در استان هرمزگان داشته باشیم و می توان در این حوزه دعوت جهانی جذب سرمایه گذار اعلام کرد.

وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: آزمایشگاه فنی مکانیک خاک نیز به درستی تجهیز شده و باید از این تجهیزات بهره گرفت.

**نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد**

گردآوری توسط: آريامنش ح.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن سيه چرده که شيرينی عالم با اوست
««« »»»
چشم ميگون لب خندان دل خرم با اوست

طرح های حمل و نقل ترکیبی در هرمزگان اجرایی شود/باید به سمت ایجاد بنادر هوشمند گام برداریم

TT / 56 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال