برگزاری ۴۱۷ جلسه گفتمان دینی در مدارس زنجان


برگزاری ۴۱۷ جلسه گفتمان دینی در مدارس زنجان

خبرگزاری فارس: برگزاری 417 نشست گفتمان دینی در مدارس زنجان

معاون فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: طی ماه گذشته با همکاری این اداره‌کل و همچنین و آموزش و پرورش، ۴۱۷ نشست گفتمان بحثی در سطح استان به انجام رسانده شده است.

حجت الاسلام ولی الله مصائبی امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در زنجان بیان کرد: سبک اجرای صحبتهای دینی یکی از شاخص ترین برنامه‎ های اجرایی توسط سازمان تبلیغات اسلامی است.

وی با اشاره به این که صحبتهای دینی تبلیغات اسلامی به صورت مداوم و در موضوعات گوناگون به انجام رسانده میشود، تصریح کرد: هدف از برگزاری این گفتمان ها آگاه سازی گروه های گوناگون و همچنین ارتقای سطح بصیرتی آنها است.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، مکان برگزاری صحبتهای بحثی تبلیغات اسلامی را مساجد و مدارس اعلام کرد و گفت: این گفتمان ها با همکاری روحانیون به انجام رسانده میشود.

مصائبی با اشاره به این که طی ماه محرم امسال با اعزام قریب به یک هزار مبلغ گفتمان‎ های بحثی محرم در مساجد استان به مخصوص نواحی محروم برگزار شد، اضافه کرد: این گفتمان ها با موضوع ولایت فقیه، سیره و سبک حیات اسلامی، تبیین ابعاد واقعه عاشورا، عرفان های انحرافی و روابط اجتماعی، اهداف قیام امام حسین (ع) و … برگزار شد.

وی در ادامه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در بخش صحبتهای دینی مخصوص دانش آموزان در مدارس ارائه کرد و گفت: ماه مهر امسال با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان و آموزش و پرورش استان زنجان، ۴۱۷ نشست گفتمان بحثی به انجام رسانده شده است.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان ادامه داد: این گفتمان ها در نواحی یک و دو آموزش و پرورش زنجان، ابهر، ایجرود، زنجانرود و طارم برگزار شد.

مصائبی با اشاره به نبرد نرم دشمنان در انحراف نسل جوانان گفت: برای رویارویی با این امر صحبتهای دینی در این بخش در موضوعات نبرد نرم، مهارت های حیات ، سبک حیات اسلامی، سبک حیات فاطمی ، موضوع مشروع و حرام ، آسیب ها و درگیریها، عفاف و حجاب، جوان و هویت دینی، جوان در عصر ارتباطات، نقش جوانان در اقتصاد مقاومتی، وجود در اینترنت و زیانهای ناشی از آن به انجام رسانده میشود.

وی در ادامه بر لزوم برگزاری صحبتهای دینی تاکید کرد و گفت: با توجه به تهاجم گسترده فرهنگی بر علیه اسلام، برگزاری صحبتهای دینی از ضروریات جامعه به حساب مییاید.

مصائبی به برگزاری هرچه خوب تر صحبتهای دینی در مدارس، مساجد و دانشگاه ها تأکید کرد و متذکر شد: تبلیغات اسلامی آمادگی همکاری با مراکز تعلیمی در برگزاری صحبتهای دینی در موضوعات گوناگون دینی و فرهنگی را دارد.

__________________________________

تهیه و تدوین: ارجمند ش.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر از اين دست زند مطرب مجلس ره عشق
««« »»»
شعر حافظ ببرد وقت سماع از هوشم

برگزاری ۴۱۷ جلسه گفتمان دینی در مدارس زنجان

TT / 80 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال