کشیدن مو از ماست عملکرد بانک ها در عدم اعطای تسهیلات صنعتی


کشیدن مو از ماست عملکرد بانک ها در عدم اعطای تسهیلات صنعتی

خبرگزاری فارس: کشیدن مو از ماست عملکرد بانک‌ها در نبود اعطای تسهیلات صنعتی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کرمانشاه با اشاره به عملکرد نامناسب برخی بانک‌ها در ارائه تسهیلات به واحدهای صنعتی در این استان گفت: رسیدگی به احیای بخش‌های صنعتی راکد و نیمه راکد از سوی استانداری وارسی می‌شود.

رضا رحیمی امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در کرمانشاه، بیان داشت: با توجه به شعار امسال و تاکیدات رهبر انقلاب در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در کشور، دولت نیز سایت «بهین کشف کن» را برای احیا و از سرگیری فعالیت واحدهای راکد و نیمه راکد افتتاح کرد.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه با اشاره به این که برخی از بانک ها در حوزه اعطا تسهیلات به واحدهای صنعتی و تجاری متقاضی، در واقع عملکرد خوبی نداشتند، یاد آوری کرد: این مسأله با جدیت توسط عوامل استانداری وارسی و مو از ماست عملکردها بانک ها در نبود رسیدگی به تعهدات اعطا تسهیلات کشیده می شود.

وی تصریح کرد: بانک ها باید تسهیلات بیشتری به صاحبان واحدهای محصولی در استان کرمانشاه ارائه کنند و موضع آن ها در زمینه سرمایه در گردش تنها برای مواد اولیه این واحدهای محصولی به هیچ وجه قابل قبول نیست و توجیهی ندارد.

معاون امور اقتصادی کرمانشاه گفت: تعداد معدودی از بانک های استان به متقاضیان واحدهای صنعتی و کشاورزی با بهره گیری از دستگاه «بهین کشف کن» خدمات تسهیلاتی ارائه کردند اما برخی از بانک ها که عملکرد عالی ای از نگاه ارقام تسهیلات و… ندارد، نکته تذکر جدی قرار می گیرند.

رحیمی بیان داشت: برای شفاف سازی وظیفه شماری از واحدهای در تملک بانک ها برای به فروش رسان از طریق مناقصه، مزایده و … جلساتی طی روزهای آینده به انجام رسانده میشود.

— نظر يادتان نرود —

نگارش توسط : بينا ح.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دل من در هوس روی تو ای مونس جان
««« »»»
خاک راهيست که در دست نسيم افتادست

کشیدن مو از ماست عملکرد بانک ها در عدم اعطای تسهیلات صنعتی

TT / 42 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال