۱۳ آبان نمود عینی واژه قرآنی استکبارستیزی/ سناریوی خاورمیانه جدید شکست خورده است


۱۳ آبان نمود عینی واژه قرآنی استکبارستیزی/ سناریوی خاورمیانه جدید شکست خورده است

خبرگزاری فارس: 13 آبان ماه نمود عینی عبارت قرآنی استکبارستیزی/ سناریوی خاورمیانه تازه شکست‌ خورده است

سفیر پیشین کشورمان در کشور عراق، هدف سناریوی خاورمیانه تازه را ایجاد امنیت برای رژیم صهیونیستی و سلطه بر امکانات مادی آن عنوان کرد و نقل کرد: این سناریوی ایالات متحده در منطقه به خاطر مقاومت کشورمان شکست‌ خورده است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از مشهد، حسن کاظمی قمی چهارشنبه شب در همایش «ایالات متحده بدون روتوش» که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد به انجام رسانده شد، با تأکید بر این که تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان نوعی مکمل برای ادامه مسیر انقلاب بود، نقل کرد: ۱۳ آبان ماه نمود عینی عبارت قرآنی استکبارستیزی است.

سفیر پیشین کشورمان در کشور عراق با اظهار این که پس از انقلاب اسلامی یک عبارت و ادبیات تازه دینی برای رویارویی با استکبار ایجاد شد، اضافه کرد: پیش از انقلاب جریان رویارویی گر با تفکر لیبرال سرمایه داری ایدئولوژی مارکسیسم و چپ بود، اما چون مبانی مارکسیسم هم رویکرد سکولاریسم داشت، نگاه کردیم که نتیجه آن ها هم ستم شد و جریان های عدالت خواه با شعار مارکسیسم به اهداف خود نرسیدند که نمود عینی آن هم اشغال کشور افغانستان توسط ارتش قرمز شوروی و پشتیبانی ایالات متحده از صدام است.

وی، خودبرتربینی، حق ناپذیری، جنایت علیه بشریت، فریبکاری و بدعهدی را از خصوصیتهای ایالات متحده برشمرد و تصریح کرد: در مذاکرات اتمی مفهومی بنام برد – برد معنا ندارد، یعنی ایالات متحده هر آنچه را که از طریق کودتا و نبرد و ترور قادر نبود به دست بیاورد از طریق مذاکره به دست می آورد.

کاظمی قمی با اشاره به این که ایالات متحده در منطقه درپی شکل دهی خاورمیانه تازه است، تبیین کرد: تحولات تازه منطقه تقابل منافع متضاد دو جبهه با دو تفکر است؛ یک جبهه بنام جبهه مقاومت و جبهه دوم مثلث استکبار، صهیونیسم و ارتجاع منطقه با محوریت ایالات متحده است.

سفیر پیشین کشورمان در کشور عراق به اتفاقات چندین سال اخیر منطقه غرب آسیا اشاره و عنوان کرد: در سال ۲۰۰۱ با هدف ایجاد نظم نوین بین المللی و به دستاویز رهبری مجادله بین المللی با تروریسم، لشکرکشی ایالات متحده به کشور عراق پیش آمد و از سال ۲۰۰۶ با پیروزی حزب الله لبنان این جبهه مقاومت گسترش یافت و توانایی آن عیان شد و اوج گیری این پیشروی ها بیداری اسلامی در سال ۲۰۱۱ در منطقه بود.

وی، هدف سناریوی خاورمیانه تازه را ایجاد امنیت برای رژیم صهیونیستی و سلطه بر امکانات مادی آن آگاهی داشت و تصریح کرد: این سناریوی ایالات متحده در منطقه به خاطر مقاومت کشورمان شکست خورده است.

کاظمی قمی در انتها با اظهار این که شاهد تقابل روزافزون اسلام منحصر بفرد محمدی و اسلام آمریکایی هستیم، نقل کرد: مسئله گروه های تکفیری و گروهک تروریستی داعش باعث شد ائتلاف ناحیه ای با رهبری کشورمان بوجود بیاید و دربرابر آن، ائتلاف دروغینی نیز توسط ایالات متحده بوجود آمد که با شکست مواجه شد.

—نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد—

تهیه از : فراز م.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

رنج ما را که توان برد به يک گوشه چشم
««« »»»
شرط انصاف نباشد که مداوا نکنی

۱۳ آبان نمود عینی واژه قرآنی استکبارستیزی/ سناریوی خاورمیانه جدید شکست خورده است

TT / 139 — TP / 31%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال