تمامی مقاطع تحصیلی به علت پیش بینی وزش باد شدید در استان مرکزی امروز تعطیل اعلام شد


تمامی مقاطع تحصیلی به علت پیش بینی وزش باد شدید در استان مرکزی امروز تعطیل اعلام شد

خبرگزاری فارس: تمامی مقاطع تحصیلی به دلیل پیش‌بینی وزش باد شدید در استان مرکزی امروز تعطیل اعلام شد

براساس اطلاعیه تعلیم و پرورش استان مرکزی به دلیل پیش‌بینی وزش باد شدید تمامی مقاطع تحصیلی در روز چهارشنبه ۱۲ برج آبان در دوره‌های گوناگون در نوبت صبح و عصر در استان مرکزی تعطیل اعلام شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از اراک، براساس اعلام اداره کل مدیریت بحران استان مرکزی به خاطر احتمال وزش باد شدید و گرد و غبار، تمامی مقاطع تحصیلی تعطیل اعلام شد.

همچنین بر اساس اطلاعیه سازمان بهزیستی استان مرکزی مهد های خردسال و مراکز روزانه توان بخشی نیز به خاطر احتمال وزش باد شدید و گرد و غبار در روز چهارشنبه ۱۲ برج آبان تعطیل اعلام شد.

با توجه به احتمال وزش باد شدید و گرد و غبار که از روز پیش شروع شده و احتمال ازدیاد شدت وزش باد در امروز ستاد مدیریت بحران استان مرکزی از هم استانی های عزیز درخواست تا از سفرهای داخل شهری و برون شهری غیر لازم، وجود در فضاهای باز و تفریحی، نقاط مرتفع و بهره گیری از دوچرخه و موتورسیکلت اجتناب کنند.

همچنین براساس اعلام روابط عمومی استانداری مرکزی در اطلاعیه ستاد بحران استان مرکزی تنها تعطیلی مدارس اعلام شده و کارکنان ادارات و ارگان های دولتی باید امروز در مکان کار خود حاضر شوند.

روز پیش نیز وزش باد سریع ۶۰ کیلومتر اکثر شهرهای استان مرکزی را درنوردید و حدس زده میشود امروز شدت وزش باد بیشتر از روز پیش باشد.

— با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد —

نگارش توسط : شبنم ب.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بر خاک راه يار نهاديم روی خويش
««« »»»
بر روی ما رواست اگر آشنا رود

تمامی مقاطع تحصیلی به علت پیش بینی وزش باد شدید در استان مرکزی امروز تعطیل اعلام شد

TT / 44 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال