آرامش به دزفول بازگشت


آرامش به دزفول بازگشت

فرمانده انتظامی دزفول گفت: با وجود نیروی انتظامی شهرستان دزفول درگیری‌های کوی پیام نور آرام و آسایش به این شهرستان بازگشت.

تصویر و عکس   آسایش به دزفول بازگشت

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از دزفول، شامگاه گذشته خبر یک درگیری طایفه ای در کوی پیام نور شهرستان دزفول در شبکه های جایزی به صورت گسترده انتشار داده شد.

علی الهامی در مکالمه با خبرنگاران، بیان داشت: بعد از این درگیری یک نفر در این شهرستان کشته شده و تلاش تیم پزشکان واحدهای بهداشتی دزفول برای نجات جاشن این شهروند بی نتیجه بوه است.

فرمانده انتظامی دزفول عنوان کرد: با وجود نیروی انتظامی شهرستان دزفول چالشهای کوی پیام نور آرام و آسایش به این شهرستان بازگشته است و عوامل این درگیری معرفی و دستگیر شده اند.

وی با بیان اینکه دلیل این درگیری اختلاف های خانوادگی قبلی در استانی دیگر بوده که حال این نزاع به شمال استان خوزستان و شهرستان دزفول گسترش کشف کرده است، اضافه کرد: دلیل فوت این شهروند تیر اندازی با سلاح ساچمه ای بوه است.

الهامی ادامه داد: با پیگیری نیروی انتظامی و سیستم قضایی شهرستان با جدیت با عوامل این درگیری برخورد و افرادی که اسباب نا امنی در این شهرستان را بوجود آوردند، تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، مهر سال جاری نیز درگیری مسلحانه دو طایفه در ناحیه کوی مدرس شهرستان دزفول سبب کشته و جراحتی شدن چهار نفر شد.

***لطفا نظر دهيد***

نگارنده: فرنوش ط.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زهد رندان نوآموخته راهی بدهيست
««« »»»
من که بدنام جهانم چه صلاح انديشم

آرامش به دزفول بازگشت

TT / 56 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال