آبشارهای قشنگ آرپناه (۹ عکس)


آبشارهای زیبای آرپناه

عکس شماره ۱ ⇩

عکس آبشارهای زیبای آرپناه

آبشارهای زیبای آرپناه درروستای آرپناه و در ۴۹ کیلومتری شهرستان لالی استان خوزستان قرار دارد

کلکسیون آبشارهای زیبای آرپناه درروستای آرپناه و در ۴۹ کیلومتری شهرستان لالی استان خوزستان قرار دارد. در مسیرتان تا رسیدن به آبشار طبیعتی بهشت گونه را قادر هستید بینید، مخصوصا چنانچه ماه فروردین را برای مسافرتتان برگزیده باشید ، طبیعت مسیر راه هرچه در توان دارد ، تقدیمتان می کند.

در مسیر پرپیچ وخم کوهستانی روستای آرپناه که شبیه به ماری در دل کوهها می پیچد و بالا می رود ، قادر هستید جنگل های بلوط و زمین یکدست سبز را بینید و آنقدر غرق خوشگلی ها شوید که متوجه نشوید کی این همه پیچ و خم را به اتمام رسانده اید. در میانه مسیر شیرهای سنگی که در یکی از روستای بین راهی بر روی آرامگاه های روستا قرار دارد، توجهتان راجلب می کند. قادر هستید از خودرو پیاده شوید و با شیرها هم عکس یادگاری بگیرید.

عکس شماره ۲ ⇩عکس آبشارهای زیبای آرپناه

بالاخره بعد از طی ۴۹ کیلومتر به آبشار می رسید. منظره ای که می بینید شما را به شدت بر سر وجد می آورد. کلکسیون آرپناه شامل سه گروه آبشار خروشان است که با فاصله کمی از هم قرار گرفته اند و آب آنها در نهایت در یک رودخانه ریخته می شود و مسیر می پیماید.

چنانچه اهل شنا و آب بازی هم هستید که باید نقل بکنیم حسابی اسباب پذیرایی تان مهیاست. در مکان آبشارها امکاناتی شبیه به سکوهای نشستن، سرویس بهداشتی، بوفه تهیه کرد هم حضور دارد و خانواده های زیادی را می بینید که برای به اتمام رساندن یک روز مفرح به آرپناه آمده اند. پس به چه دلیل نشسته اید؟! برخیزید و کوله بار مسافرتتان را نگاه بکنید و یکی از طبیعت های بهشتی کشورمان را از نزدیک نگاه بکنید ، چون این حس و حال خوب را باید از نزدیک گیرید. مخصوصا حالا که هوا در نواحی شمالی کشور رو به خنکی است ، جنوب کشور قادر هست یک گزینه انتخاب مناسب برای شما باشد.

عکس شماره ۳ ⇩عکس آبشارهای زیبای آرپناه

آبشارهای زیبای آرپناه

عکس شماره ۴ ⇩عکس آبشارهای زیبای آرپناه

تصاویر آبشارهای زیبای آرپناه

عکس شماره ۵ ⇩عکس آبشارهای زیبای آرپناه

تصویر و عکسهای آبشارهای زیبای آرپناه

عکس شماره ۶ ⇩عکس آبشارهای زیبای آرپناه

آبشارهای زیبای آرپناه در استان خوزستان

عکس شماره ۷ ⇩عکس آبشارهای زیبای آرپناه

آبشارهای زیبای آرپناه

عکس شماره ۸ ⇩عکس آبشارهای زیبای آرپناه

عکس آبشارهای زیبای آرپناه

عکس شماره ۹ ⇩عکس آبشارهای زیبای آرپناه

______________________

تهیه و تدوین: شراره ز.

ایرانگردی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مکن حافظ از جور دوران شکايت
««« »»»
چه دانی تو ای بنده کار خدايی

آبشارهای قشنگ آرپناه (۹ عکس)

TT / 55 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال