رئیس جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا از دونالد ترامپ حمایت کرد


رئیس جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا از دونالد ترامپ حمایت کرد

خبرگزاری فارس: سرپرست جمهوریخواه مجلس نمایندگان ایالات متحده از جناب آقای دونالد ترامپ پشتیبانی کرد

سرپرست مجلس نمایندگان ایالات متحده که پیش از این نقل کرده بود از کمیپن جمهوریخواهان پشتیبانی نمیکند، چندین روز مانده به انتخابات از جناب آقای دونالد ترامپ پشتیبانی کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد به نقل از هیل، علیرغم تنشهای افظی میان سرپرست مجلس نمایندگان ایالات متحده و جناب آقای دونالد ترامپ، پل رایان امروز سه شنبه اعلام کرد که به ترامپ رای خواهد داد.

وی در این زمینه گفت: من از کلکسیون جمهوریخواهان پشتیبانی می کنم و تمرکز عمده من در حال حاضر حفظ اکثریت جمهوریخواهان در مجلس نمایندگان ایالات متحده است.

پل رایان که رهبر جمهوریخوهان در مجلس نمایندگان امریکا است هیچ اسمی از جناب آقای دونالد ترامپ جنگ اما گفت که از نامزد حزبمان پشتیبانی می کنم.

پل رایان پیش از این انتقادات صریحی از توضیحات و مواضع جناب آقای دونالد ترامپ کرده بود تا جاییکه ماه گذشته گفت که من قادر نیستم از نامزد جمهوریخواهان و کمپین آنها پاسداری کنم. این مساله موجب خشم ترامپ و متحدین وی شد. ترامپ در عکس العمل به توضیحات رایان خواستار کناره گیری وی از ریاست کنواسنیون حزب جمهوریخواه شده بود.

وی همچنین از نبود پشتیبانی مقامات ارشد حزی جمهوریخواها نقد کرد و در حساب توییتری خود از رایان نقد کرد و گفت که بدون پشتیبانی آنها جلو رفتن در این مسیر بسیار سخت است.

پل رایان همچنین به بحث پرونده بی آبرویی ایمیلهای خانم هیلاری کلینتون اشاره کرد و گفت: کلینتون پیوسته فجیع بوده و بی آبرویی به بار می آورد، یکی بعد از دیگری.

در حالیکه به چشم میامد خانم هیلاری کلینتون به سادگی در انتخابات ۱۸ آبان ماه پیروز شود، مساله وارسی مجدد پرونده ایملیهای کلینتون که از سوی پلیس فدرال ایالات متحده مطرح شد و همچنین اعتراف یک اجراکننده ارشد سی ان ان مبنی بر تقلب کلینتون در یکی از مناظره ها موجب برهم خوردن توازن و تغییراتی در انتخابات شد.

دیروز ویکی لیکس لو داد که «دانا کشور برزیل» از تفسیر قیمتی سیاسی صاحب نفوذ در سی ان ان و عضو حزب دموکرات، سوالات یکی از مباحثه های رای گیری ای را همراه با پاسخ عالی برای «جان پودستا« مدیر ستاد رای گیری ای کلینتون اعزام کرده است.

نتیجه جدیدترین نظرسنجی مشترک ای بی سی نیوز و واشنگتن پست نمایان میکند که جناب آقای دونالد ترامپ با اختلاف یک درصدی از خانم هیلاری کلینتون پیش افتاده است. این درحالیست که تا روز پیش کلینتون در همه نظرسنجیها از حریف جمهوریخواه خود پیش بود.

_____________________

تهیه و تدوین : كاوه ق.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای مه صاحب قران از بنده حافظ ياد کن
««« »»»
تا دعای دولت آن حسن روزافزون کنم

رئیس جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا از دونالد ترامپ حمایت کرد

TT / 136 — TP / 36%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال