پیروزی دراماتیک آرسنال در منزل لودوگورتس


پیروزی دراماتیک آرسنال در خانه لودوگورتس

آرسنال در ملاقاتی گیرا و پرگل، کامیاب شد با نتیجه ۳-۲ لودوگورتس را از پپیش رو بردارد.

عکس شماره ۱ ⇩
عکس پیروزی دراماتیک آرسنال در منزل لودوگورتس

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، شاگردان آرسن ونگر در همان دقایق ابتدایی دو بار دروازه شان را گشوده شده نگاه کردند اما در ادامه قادر بودند سه گل بزنند و به یک پیروزی نورانی دست یابند.

دو تیم بازی را متعادل شروع کردند و نخستین موقعیت جدی بازی را ارسنالی ها در دقیقه ۱۰ بوجود آورد اما این تیم میزبان بود که در دقیقه ۱۲ به گل اول بازی رسید.

روی یک ضربه آزاد بود که توپ در دهانه دروازه به جاناتان کافو رسید و او هم با یک ضربه ساده دروازه را گشود.

آرسنال هنوز از شوک این گل بیرون نرفته بود که لودوگورتس در دقیقه ۱۵ به گل دوم رسید. این بار کافو در نقش گلساز نمایان ساخته شد و با یک پاس مناسب توپ را دربرابر دروازه به کِشِرو رساند و او هم با یک ضربه بغل پا، حساب کار را ۲-۰ کرد.

عکس شماره ۲ ⇩عکس پیروزی دراماتیک آرسنال در منزل لودوگورتس

آرسنالی ها پس از این گل خلاقیت عمل را در دست گرفتند و خیلی زود یکی از گل های خورده را جبران کردند. مسوت اوزیل که در سمت راست محوطه جریمه لودورتگس صاحب توپ شده بود، با یک پاس مناسب، گرانیت ژاکا را در درون محوطه جریمه صاحب موقعیت کرد واو هم با ضربه پای چپ، توپ را به گوشه دروازه اعزام کرد.

خوب تری توپچی ها پس از این گل هم ادامه داشت و پس از این که یکی دو موقعیت خوب را از دست دادند، عاقبت در دقیقه ۴۱ به گل تساوی رسیدند. روی ارسال مناسب آرون رمزی بود که الیویه ژیرو با ضربه سر کار را به پایان رساند. در دقایق انتهاای نیمه اول اتفاق ویژه ای رخ نداد و این نیمه با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

نیمه دوم را دو تیم متعادل شروع کردند و ضرباهنگ بازی کاملا نسبت به نیمه اول افت کرد. تقریبا ۲۰ دقیقه زمان برد تا نخستین موقعیت جدی در این نیمه به وجود آید اما عکس العمل خوب اوسپینا، مانع از گشوده شدن دروازه آرسنال شد.

دو دقیقه بعد بار دیگر لودوگورتس صاحب یک موقعیت خوب شد اما باز هم اوسپینا، مجوز گلزنی را به رقیب نداد. در ادامه آرسنالی ها خلاقیت عمل را در دست گرفتند و چندین موقعیت خوب روی دروازه رقیب ترتیب دادند تا این که عاقبت در دقیقه ۸۷ به گل خوب تری دست یافتند.

عکس شماره ۳ ⇩عکس پیروزی دراماتیک آرسنال در منزل لودوگورتس

روی پاس مناسب الننی، مسوت اوزیل صاحب موقعیت شد و ستاره آلمانی با یک ضربه زیبا، کار را به پایان رساند. در ثانیه های انتهاای اتفاق ویژه ای رخ نداد و آرسنال با همان نتیجه ۳-۲ به پیروزی رسید.

*با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد*

گردآوری توسط: سيروس د.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کنون که بر کف گل جام باده صاف است
««« »»»
به صد هزار زبان بلبلش در اوصاف است

پیروزی دراماتیک آرسنال در منزل لودوگورتس

TT / 89 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال