باید با نفوذ استکبار مقابله کرد/ حمایت از عربستان لکه ننگی در پرونده آمریکاست


باید با نفوذ استکبار مقابله کرد/ حمایت از عربستان لکه ننگی در پرونده آمریکاست

عضو جامعه مدرسین با تاکید بر این که باید با نفوذ استکبار رویارویی کرد، گفت: امروز ایالات متحده به عنوان مصداق بارز استکبار به پشتیبانی از رژیم کودک کش اسرائیل و کشور عربستان سعودی در کشتار مردمان مظلوم کشور یمن توجه میکند و دستش به خون خردسالان، بانوان و آقایان آغشته است.

تصویر و عکس باید با نفوذ استکبار رویارویی کرد/ پشتیبانی از کشور عربستان لکه ننگی در پرونده آمریکاست

آیت الله العظمی محسن فقیهی در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، با اشاره به ۱۳ آبان ماه به عنوان روز استکبارستیزی، بیان داشت: براساس شعار «هیهات مناالذله» امام حسین(ع) در کربلا، هیچ مسلمان و کسی که به خدا اعتقاد دارد، نباید زیر بار ذلت برود.

وی با بیان این که زیر بار ذلت نرفتن به معنای تسلیم نشدن دربرابر استکبار است، تصریح کرد: باید با استکبار در هر ظاهر و جهتی که باشد، رویارویی کرد.

این عضو جامعه مدرسین با تاکید بر این که باید با نفوذ استکبار رویارویی کرد، بیان داشت: رویارویی با استکبار به معنای مجادله با ظالم و کسی است که حرف بدون منطق می زند و حقوق اشخاص را پایمال می کند.

آیت الله العظمی فقیهی در ادامه با اشاره به این که به چه دلیل ایالات متحده به عنوان مصداق استکبار شناخته می شود، گفت: امروز ایالات متحده به عنوان مصداق بارز استکبار به پشتیبانی از رژیم کودک کش اسرائیل و کشور عربستان سعودی در کشتار مردمان مظلوم کشور یمن توجه میکند و دستش به خون خردسالان، بانوان و آقایان آغشته است.

وی تصریح کرد: باید با هرکشور مستکبر و ظالم مجادله کرد و هیچگاه نباید تسلیم استکبار شد.

این عضو جامعه مدرسین با تاکید بر این که باید خصم ظالم و پشتیبان مظلوم باشیم، بیان داشت: تکلیف شرعی ما رویارویی با استکبار و ظالم در هر نقطه ای است و باید به مظلومان یاری رسانیم.

پایان پیام/۳۱۳/۳۳

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال