۸ درصد بازار موبایل ایران در اختیار «اَپل» است


۸ درصد بازار موبایل ایران در اختیار «اَپل» است

سخنگوی ستاد مجادله با قاچاق کالا و ارز با اشاره به سهم ۸ درصدی کمپانی «اپل» از بازار موبایل ایران، از فعالیت و به فروش رسان محصولات این کمپانی در ایران بدون ارائه هرگونه خدمات و حامی ای به کاربران این تولید نقد کرد.

تصویر و عکس   ۸ درصد بازار موبایل ایران در اختیار «اَپل» است

قاسم خورشیدی در مکالمه با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، با نقد از حالت فعلی بازار موبایل کشور و حضور غیر مجاز مارک هایی که بدون هرگونه خدمات بعد از به فروش رسان به مشتریان، اقدام به به فروش رسان محصولات خود می کنند گفت: در حال حاضر برآوردهای صورت گرفته نمایان میکند نزدیک به ۱.۱ میلیارد دلار معادل ۴ هزار میلیارد تومان ارزش تلفن های قاچاق همراه در کشور است.

سخنگوی ستاد مجادله با قاچاق کالا و ارز با اظهار این که در حال حاضر ۸۰ تا ۹۰ درصد بازار موبایل کشور به صورت قاچاق، تامین می شود، اضافه کرد: این درحالی است که دولت و کشور از قِبَل این حجم از موبایل قاچاق، حدود ۱۰۰۰ میلیارد تومان متضرر شده و از حقوق خود محروم می شود.

وی با نقد از برخی برندها که وجودشان در کشور غیر مجاز است، گفت: به عنوان مثال کمپانی اپل، ۸ درصد بازار موبایل کشور را در اختیار دارد و این در شرایطی است که این کمپانی، در قبال این سهم خود از بازار ایران، هیچ خدمات و حامی ای بعد از به فروش رسان به کاربران ایرانی محصولات خود پیشنهاد نمیکند.

به اعلان سرزه و به نقل از تسنیم، روز پیش بود که خبر ورود نخستین محموله قانونی «آیفون» به کشور انتشار داده شد و این در حالی است که شرکت واردکننده محصولات برند، علی رغم دارا بودن اجازه واردات از وزارت صنعت، به هیچ وجه رابطه مستقیمی با کمپانی «اپل» نداشته و توسط این برند، به عنوان نمایندگی در کشور شناخته نمی شود و هنوز محدودیت های قبلی این کمپانی آمریکایی برای کاربران ایرانی این تولید به قوت خود باقی است.

— براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد —

نگارنده : پيمان ث.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

قراری بسته‌ام با می فروشان
««« »»»
که روز غم بجز ساغر نگيرم

۸ درصد بازار موبایل ایران در اختیار «اَپل» است

TT / 70 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال