لزوم طراحی برنامه ریزی صحیح برای رفع مشکلات شهر بندرعباس


لزوم طراحی برنامه ریزی صحیح برای رفع مشکلات شهر بندرعباس

خبرگزاری فارس: ضرورت دیزاین برنامه‌ریزی درست برای رفع معضلات شهر بندرعباس

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان بر ضرورت دیزاین برنامه‌ریزی درست برای رفع معضلات شهر بندرعباس تأکید کرد.

علی اکبر میرزایی شامگاه سه شنبه در حاشیه پنجمین گردهمایی راهبردی بسیج شهرستان بندرعباس در مکالمه با خبرنگار فارس در بندرعباس بیان داشت: انجام کار فرهنگی با موضوعات دینی بدین معناست که جریانی با زیربنای تحولات دینی را به حضور آورده و ما را دربرابر دشمن ها واکسینه کند.

وی اضافه کرد: به انجام رساندن کار فرهنگی یعنی استوار کردن اعتقادات مردمان، باید نگاه کرد چه کارهایی اعتقاد مردمان را قوی می سازد، سپس در همان زمینه فعالیت کرد که در این زمینه قرآن مجید ۹ اصل را بیان کرده است و باید آگاهی بداریم برای انجام کار فرهنگی باید اعتقادات مردمان را قوی کنیم و لازمه این کار، همدلی و همراهی همه سیستم ها با همدیگر است.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان عنوان کرد: با تمام کارها و برنامه هایی که در شهر بندرعباس صورت گرفته است، هنوز مشکلاتی حضور دارد که باید برای برطرف کردن این مسائل و معضلات، برنامه ریزی شود، چراکه اصلیترین آنها پرهیز از موازی کاری است تا کار ابتر نشود.

میرزایی تصریح کرد: شورای شهر و شهرداری پیوسته در جوار ما بوده است و وقت آن رسیده اطاقهای فکری قوی برپا شود و در جوار این کمیته های فکری کار میدانی و پژوهشی صورت گیرد تا کارها کارشناسانه به ثمر رسد.

سرپرست گردهمایی بسیج بندرعباس تأکید کرد: باید با محوریت گذاشتن مساجد در محلات کارها را مدیریت کرد، کمبودها را معرفی و در صدد رفع آنها برآییم و با نظم و ترتیب برنامه ها صورت گیرد و ابتدا کارهای زیربنایی را مدیریت نموده و سپس کار روبنایی صورت گیرد چراکه با این طوری برنامه های مدون، هدف اصلی نهادینه خواهد شد.

_________________________________

گردآوری از : شروين س.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ به پيش چشم تو خواهد سپرد جان
««« »»»
در اين خيالم ار بدهد عمر مهلتم

لزوم طراحی برنامه ریزی صحیح برای رفع مشکلات شهر بندرعباس

TT / 71 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال