مساجد و پایگاه های بسیج، ارکان مهم جامعه هستند


مساجد و پایگاه های بسیج، ارکان مهم جامعه هستند

خبرگزاری فارس: مساجد و پایگاه‌های بسیج، ارکان مهم جامعه هستند

شهردار بندرعباس گفت: مساجد و پایگاه‌های بسیج، ارکان مهم جامعه هستند.

عباس امینی زاده شامگاه سه شنبه در پنجمین گردهمایی راهبردی بسیج بندرعباس در مکالمه با خبرنگار فارس در بندرعباس بیان داشت: امروزه در کل جهان و همچنین کشور ما همه مردمان با معضلات و مسائل انبوه ای روبه رو هستند که اصلیترین آنها تحریم های اقتصادی و مسائل مربوط به آن است که به لطف الهی در کشورمان اسلامی با تیزبینی، درایت و دوراندیشی رهبر انقلاب اسلامی موضوع اقتصاد مقاومتی برنامه ای بسیار درست و تاثیر گذار بوده است.

وی اضافه کرد: در برهه های گوناگون وقتی دشمن نبردهای فرق می داری را به ما تحمیل کرده است که در ابتدا جنگ ارتشی، سپس جنگ فرهنگی و در حال حاضر جنگ اقتصادی به راه انداخته و درپی آن است با راهکارهای گوناگون پایه های اقتصادی ما را تضعیف کند.

امینی زاده عنوان کرد: در اقتصاد مقاومتی ارکان فرق می داری حضور دارد که اگه به درستی مدنظر قرار گیرد و آگاهی دار توجه شود نگاه خواهیم کرد کار بسیج و سیستم های گوناگون به سمت و سوی اقتصاد مقاومتی سوق داده می شود.

شهردار بندرعباس بیان داشت: آنچه با راهبری بسیج در سطح محلات صورت گرفته است تأثیرگذاری بیشتری نیز داشته که از اهداف شورای شهر و شهرداری نیز بوده است که نتیجه آن ازدیاد مشارکت مردمی در حوزه های فرهنگی، عمرانی، حمل و نقل، خدمات شهری و هنر بوده است.

وی ادامه داد: با مشارکت مردمی بهتر و زودتر می شود به نتیجه ای دلخواه و ایده آل رسید همچنین هرگاه مشارکت مردمی انجام بشود سرعت توسعه ازدیاد کشف خواهد کرد که با توجه به کمبود نقدینگی در سطح جامعه خوب ترین راه ازدیاد مشارکت مردمی است.

شهردار بندرعباس مطرح کرد: تنها راه آبادی شهر، مشارکت مردمان در دو بخش عمرانی و فرهنگی است که بسیار مکان کار دارد و همچنین مساجد و پایگاه ها از ارکان مهم اجتماعی در سطح جامعه هستند که هر چه مقدار این همگرایی قوی تر باشد می شود مشارکت بیشتری را همراه با داشته باشد.

****************************

متن از : پريناز ژ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چون من خيال رويت جانا به خواب بينم
««« »»»
کز خواب می‌نبيند چشمم بجز خيالی

مساجد و پایگاه های بسیج، ارکان مهم جامعه هستند

TT / 69 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال