باید بلندتر از همیشه فریاد «مرگ بر آمریکا» سر دهیم


باید بلندتر از همیشه فریاد «مرگ بر آمریکا» سر دهیم

خبرگزاری فارس: باید بلندتر از پیوسته فریاد «فوت بر ایالات متحده» سر دهیم

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: سال جاری باید بلندتر از پیوسته در راهپیمایی یوم‌الله سیزدهم آبان فریاد «فوت بر ایالات متحده» سر دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین سیدعباس مسعودی امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در کرج بیان داشت: سیزدهم ماه آبان در تقویم کشورمان اسلامی یادآور سه رویداد مهم و موثر تاریخی است و هر کدام از آنها نقشی مهم در پیروزی انقلاب اسلامی، معرفی رژیم ددمنش طاغوت و کینه و دشمنی استکبار بین المللی به مخصوص سران قصر سفید با ملت کشورمان دارد.

وی افزود: دشمنان ملت کشورمان ابتدا با اجیر کردن حکومت دست نشانده طاغوت، روح الله خمینی(ره) را در سیزدهم آبان از کشور تبعید کردند، با این خیال که رفتن امام(ره) از کشورمان، مانع از آگاهی بخشی ایشان به جامعه می شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز تصریح کرد: بعد از این که به هدف خود نرسیدند، در ۱۳ آبان سال ۵۷ دانش آموزان و نوجوانان ما را به گلوله بستند و صفحه شرم آوری به کارنامه خود افزودند.

مسعودی تشریح کرد: یک سال بعد در تاریخ ۱۳ آبان ۵۸، همه نقشه های آنها برای ملت کشورمان افشا شد و دیگر همه فهمیدند که توطئه ها و دسیسه های رژیم طاغوت از طرف قصر سفید به سران سرسپرده زمان کشورمان دیکته می شد.

وی با اشاره به این که شعار «فوت بر ایالات متحده» یکی از ارکان عمده تجمعات، راهپیمایی ها و مهمانیهای ملی کشورمان طی سال های اخیر بوده است، بیان داشت: متأسفانه عده ای از روی آگاهی و یا حداقل ناآگاهی می گویند ما باید فریاد «فوت بر ایالات متحده» را کنار قرار داده و با استکبار بین المللی سازش کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز افزود: این در حالی است که سران قصر سفید هرگز دست از توطئه و دسیسه علیه ملت کشورمان برنمی دارند و در همین برجام هم نمایان کردند که راستگو نبوده و به تعهدات خود عمل نمی کنند.

مسعودی با اشاره به در قبل بودن راهپیمایی یوم الله سیزدهم آبان گفت: بنابراین سال جاری باید بلندتر از پیوسته فریاد «فوت بر ایالات متحده» سر داده و به استکبار بین المللی و به مخصوص جیره خواران ایالات متحده در ناحیه نمایان کنیم که ملت کشورمان تا پای جان در راه تحقق اهداف و آرمان های خود ایستادگی کرده و هرگز با استکبار سازش نمی کند.

*******************

تهیه شده توسط : كامران ز.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سرم برفت و زمانی به سر نرفت اين کار
««« »»»
دلم گرفت و نبودت غم گرفتاری

باید بلندتر از همیشه فریاد «مرگ بر آمریکا» سر دهیم

TT / 80 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال