آثار عکاسان اردبیلی به سوگواره عکس نگاه عاشورایی راه یافت


آثار عکاسان اردبیلی به سوگواره عکس نگاه عاشورایی راه یافت

خبرگزاری فارس: آثار عکاسان اردبیلی به سوگواره تصویر و عکس نظر عاشورایی راه یافت

با رأی داوران، آثار چهار عکاس اردبیلی به سومین سوگواره تصویر و عکس نظر عاشورایی خراسان رضوی راه یافت.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از اردبیل، به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان اردبیل، هیأت داوران این سوگواره متشکل از مرتضی لطفی، مهدی رضوی و جاوید تفضلی از میان ۲ هزار و ۸۴۵ آثار رسیده در نهایت ۷۲ تصویر و عکس از ۵۷ عکاس را نکته گزینش نهایی گذاشتند.

طی این قضاوت آثار احمد زعفری هشجین، مجید خالقی مقدم، رحمان مجرد و محسن زارع به سومین سوگواره تصویر و عکس نظر عاشورایی خراسان رضوی راه کشف کردند.

سوگواره تصویر و عکس نظر عاشورایی با پشتیبانی کانون تعلیم مناسب فردوس مشهد، اجلاس عکاسان خراسان رضوی، مؤسسه بازرگانی و گرافیکی سما به صورت کشوری به انجام رسانده میشود.

این سوگواره به طور کلی به اظهار بحث نظر عاشورایی، ثبت لحظات پرشور عزاداری و سنت های آن، آرمان های عاشورایی، تعزیه خوانی و عزاداری خردسالان در عاشورا و آیین های بومی و ناحیه ای توجه میکند.

در بخش دوربین حرفه ای این سوگواره با هدف اعتلای مفهوم غنی عزاداری، فرهنگ ایرانی و عاشورایی می کوشد جلوه های منحصر بفرد از عشق و دلدادگی مردمان کشورمان و مهمانی عزاداری حضرت اباعبدالله را نمایش دهد و بر پایه آرمان دایمی اش برای بهبود هنر عکاسی در کشورمان کهن، جنبش فرهنگی دیگر به انجام رسانده و موج مثبتی در جامعه عکاسی بیافریند.

**************************************

تهیه شده توسط : فرنوش ج.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اين سرکشی که کنگره کاخ وصل راست
««« »»»
سرها بر آستانه او خاک در شود

آثار عکاسان اردبیلی به سوگواره عکس نگاه عاشورایی راه یافت

TT / 72 — TP / 33%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال