تصویب ۱۰۰ طرح در شورای شهر بندرعباس با محوریت اشتغالزایی در مساجد و پایگاه های بسیج


تصویب ۱۰۰ طرح در شورای شهر بندرعباس با محوریت اشتغالزایی در مساجد و پایگاه های بسیج

خبرگزاری فارس: تصویب 100 طرح در شورای شهر بندرعباس با محوریت اشتغالزایی در مساجد و پایگاه‌های بسیج

سرپرست شورای اسلامی شهر بندرعباس از تصویب ۱۰۰ طرح در شورای شهر بندرعباس با محوریت اشتغالزایی جوانان در مساجد و پایگاه‌های بسیج گزارش کرد.

پرویز سالاری شامگاه سه شنبه در حاشیه پنجمین گردهمایی راهبردی بسیج شهرستان بندرعباس در مکالمه با خبرنگار فارس در بندرعباس بیان داشت: میدان نبرد تغییر کرده است و از نبرد سفت و ابزاری وارد عرصه نبرد نرم و نبرد اقتصادی شده ایم و باید در این راه با دشمن وارد میدان نبرد شویم.

وی افزود: بسیاری از مردان ادعا دارند تبادل فرهنگی انجام می شود، در حالی که این تهاجم فرهنگی است، تبادل فرهنگی آن است که فعالیت ها، فن آوری ها، سفت کوشی ها، حرکات و خدمات کشورهای دیگر توسط دانش آموزان و دانشجویان کشور ما رویت و به عنوان روش و راهنما از آن بهره گرفته شود.

سرپرست شورای اسلامی شهر بندرعباس افزود: باید با دشمن کنونی به سبک و سبک خودش جنگید و برنامه های متناسب با فرهنگ و اعتقادات ملی، قومی، مکانی و دینی فستیوالها و برنامه های فرهنگی و دینی تأثیرگذار برگزار و برای رویارویی با نبرد نرم اطاقهای فکری افتتاح شود.

سالاری عنوان کرد: امروزه کم هزینه ترین تفریح برای خردسالان و نوجوانان ما اینترنت است که به سلیقه دشمنان به نسل آینده ما خوراک فکری منتقل کرده می شود و چنانچه خوراک فکری عالی ای به آنان منتقل نکنیم در آینده ای نه چندان دور با معضلات عدیده ای مواجه خواهیم شد.

وی مطرح کرد: در شورای شهر بندرعباس نقشی به تصویب رسید که ۱۰۰ متر از فضای مساجد و پایگاه ها برای اشتغال زایی و رفع معضلات مردمان و به عنوان فضای تجاری و فرهنگی در اختیار آنها قرار بگیرد و احتیاج های محله و مردمان تشخیص داده شده و اقدامات ضروری برای رفع نیاز انجام بشود.

—با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد—

تهیه از : پيمان ث.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بنمای رخ که خلقی واله شوند و حيران
««« »»»
بگشای لب که فرياد از مرد و زن برآيد

تصویب ۱۰۰ طرح در شورای شهر بندرعباس با محوریت اشتغالزایی در مساجد و پایگاه های بسیج

TT / 57 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال