ثبت بالاترین رکورد بارگیری راه آهن شرق


ثبت بالاترین رکورد بارگیری راه آهن شرق

مدیرکل راه آهن شرق گفت: بالاترین میزان بارگیری در راه‌آهن شرق از ابتدای تأسیس در سال ۱۳۸۲ تا به امروز در برج مهر امسال رقم خورد.

تصویر و عکس   ثبت بالاترین رکورد بارگیری راه آهن شرق

محمدابراهیم اقبالی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در بیرجند بیان داشت: با تلاش و کوشش شبانه روزی کارکنان این اداره بالاترین میزان بارگیری در راه آهن شرق از ابتدای تأسیس در سال ۱۳۸۲ تا به حال در مهرماه رقم خورد به گونه ای که با بارگیری ۶ هزار و ۸۴۴ سیستم واگن و متوسط روزانه ۲۸۸ واگن حدود ۴۳۸ هزار و ۵۵۲ تن بار در این راه آهن جابجا شد.

وی اضافه کرد: ضرورت دو خطه شدن شبکه ریلی در مسیرهای پرتردد در راستای توسعه حمل و نقل ریلی به خاطر مزایای انبوه آن است.

مدیرکل راه آهن شرق بیان کرد: حجم اصلی بارگیری در این راه آهن در محدوده جغرافیای معادن سنگ آهن خواف و سنگان واقع شده است که در صورت فراهم شدن زیرساختها امکان ازدیاد ظرفیت بارگیری و حمل بار در این ناحیه تا چندین برابر حالت حال حاضر حضور دارد.

اقبالی تصریح کرد: هم اکنون در حال احداث خط فرعی دیگری در محدوده ایستگاه سنگان جهت حمل بیش از یک میلیون تن سنگ آهن دپوشده در این ایستگاه هستیم.

وی یاد آوری کرد: شاخصها و آمارهای حمل بار در ۷ ماهه ابتدای امسال رشد گیراای داشته است.

مدیرکل راه آهن شرق یادآور شد: در این مدت بارگیری ۲ میلیون و ۴۵۲ هزار و ۹۹۹ تن بار نسبت به مدت شبیه سال پیش ۳۳ درصد و نسبت به برنامه ابلاغی راه آهن، ۹۱ درصد رشد داشته است.

اقبالی بیان داشت: با تخلیه ۳۰۵ هزار و ۴۳۸ تن بار ازدیاد ۳۹۱ درصدی را آزموده ایم که امیدواریم با برنامه ریزیهای انجام شده نظیر معرفی چشمه های بار تازه، احداث خطوط فرعی بارگیری و بارگیری شبانه بتوانیم با ادمه این روند رو به رشد به عنوان دومین اداره کل دارای بیشترین تناژ بارگیری دست کشف کنیم.

********************************

گردآوری از: گلبهار ق.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دوش می‌گفت که حافظ همه روی است و ريا
««« »»»
بجز از خاک درش با که بود بازارم

ثبت بالاترین رکورد بارگیری راه آهن شرق

TT / 44 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال