حذف کارت سوخت نفعی برای جایگاه داران ندارد


حذف کارت سوخت نفعی برای جایگاه داران ندارد

سرپرست ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور گفت: یکسان بودن قیمت بین المللی بنزین با گران که در کشور ارائه می‌شود باعث شده نابود شدن ضرورت بهره گیری از کارت سوخت شده است.

تصویر و عکس   حذف کارت سوخت نفعی برای جایگاه داران ندارد

مهدی نیکدار در مکالمه با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به یکسان شدن قیمت بنزینی که در کشور عرضه می شود با قیمت بین المللی آن بیان داشت: یکسان بودن قیمت بین المللی بنزین با قیمت ۱۰ هزار ریالی که در کشور عرضه می شود امکان قاچاق آن را ازبین برده و دیگر ضرورت بهره گیری از کارت و سهمیه بندی عرضه حضور ندارد.

وی اضافه کرد: سهمیه بندی بنزین و بهره گیری از کارت سوخت برای شرایط مخصوص کشور است، گرچه الان مطرح می شود که برای نصب دستگاه مخصوص روی جایگاه های سوخت مخارج زیادی صرف شده پس وظیفه این سیستم ها چه می شود، در پاسخ باید گفت این سیستم ها را می توان غیرفعال کرد تا اگه در آینده خدای ناکرده ناگزیر به سهمیه بندی بنزین شدیم مجدداً آنها را به کار گیریم.

سرپرست ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور تصریح کرد: روی گازوئیل و نفت و گاز الان اختلاف ۱۰ هزار ریال است که سه هزار ریال در کشور ارائه می شود و ۱۳ هزار ریال در بیرون به به فروش رسان می رسد که نیاز به یک سری تمهیدات در راستای پیش گیری از قاچاق دارد.

نیکدار بیان کرد: اگه قیمت گازوئیل، نفت و گاز به مرور وقت به قیمت قرار می داری خود برسد دیگر احتیاجی به جیره بندی و سهمیه نیست و سهمیه بندی در آن صورت موضوع غیرمنطقی به حساب مییاید.

وی ادامه داد: در مورد بنزین اگه موضوع سهمیه بندی مطرح باشد، حذف کارت سوخت قادر هست به نفع جایگاه داران باشد و آزادفروشی کنند اما الان که بنزین آزاد شده است حذف کارت سوخت نفعی برای جایگاه داران ندارد.

— با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد —

نگارش توسط : رامتين م.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو جان فدای لبش شد خيال می‌بستم
««« »»»
که قطره‌ای ز زلالش به کام ما افتد

حذف کارت سوخت نفعی برای جایگاه داران ندارد

TT / 68 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات