مولوی فاروقی: استقلال ایران در مبارزه با استکبار جهانی است


مولوی فاروقی: استقلال ایران در مبارزه با استکبار جهانی است

امام جمعه بیرجند با اشاره به این که سیاست استکبار بین المللی برطرف کردن اسلام و مسلمین است گفت: استکبار هرگز نمی‌تواند تحمل کند که توانایی و نیرویی بنام اسلام در جهان موجود موجود باشد.

تصویر و عکس   مولوی فاروقی: استقلال کشورمان در مجادله با استکبار بین المللی است

مولوی غلام حیدر فاروقی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در بیرجند بیان داشت: در موضوع استکبار همه ملت های مسلمان باید مجادله کنند به خاطر این که سیاست استکبار بین المللی این است که اسلام و مسلمین را از بین ببرد.

وی با اشاره به این که استکبار هرگز قادر نیست تحمل کند که توانایی و نیرویی بنام اسلام در جهان موجود موجود باشد اضافه کرد: به همین دلیل تمام نهضت های اسلامی را منحرف کرده و از هدف عمده شان باز می دارند تا قرار ندهند مسلمین توانایی بگیرند.

امام جمعه اهل سنت شهرستان بیرجند بیان کرد: اسلام دین اخلاقیات، رحمت و شفقت است و همچنین دینی است که ضرر منتقل کردن به خود و دیگران را صلاح آگاهی نمیدارد و احدی را اجبار نمی کند که مسلمان شود.

فاروقی تصریح کرد: چنانچه مسلمین با هم متحد و منسجم باشند هرگز استکبار بین المللی و در رأس آنان ایالات متحده جرأت نخواهند کرد کشورهای اسلامی را اشغال کنند و منابع مسلمین را غارت کنند.

وی یادآوری کرد: ملت شریف کشورمان از ابتدای انقلاب اسلامی مجادله خود را با استکبار بین المللی ادامه دادند و همچنان ادامه خواهند داد زیرا استقلال کشور ما در مجادله با استکبار بین المللی است.

امام جمعه شهرستان بیرجند یادآور شد: به ملت شریف کشورمان به خصوص جوانان پیشنهاد داده میشود در روز ۱۳ برج آبان در راهپیمایی عظیم امت اسلامی شرکت کنند و با وجود خود مشتی استوار بر دهان استکبار بین المللی بزنند.

— براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد —

نگارش توسط : بهرام د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

باد صبحی به هوايت ز گلستان برخاست
««« »»»
که تو خوشتر ز گل و تازه‌تر از نسرينی

مولوی فاروقی: استقلال ایران در مبارزه با استکبار جهانی است

TT / 83 — TP / 31%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال