ترس و وحشت معارضان سوری از استقرار ناوگروه روسیه در مدیترانه


ترس و وحشت معارضان سوری از استقرار ناوگروه روسیه در مدیترانه

خبرگزاری فارس: به وحشت افت و وحشت معارضان سوری از استقرار ناوگروه کشور روسیه در مدیترانه

نشریه تایم گزارش داد که وارد شدن ۸ ناو نبردی کشور روسیه به دریای مدیترانه موجب به وحشت افت و وحشت معارضان سوری از آغاز دور تازه حملات کشور روسیه در کشور سوریه شده است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، نشریه تایم در گزارشی نگاشت، وارد شدن ۸ ناو نبردی کشور روسیه به آبهای مدیترانه در روز ۲۶ اکتبر موجب به وحشت افت و دغدغه معارضان سوری از این بحث شده است که کشور روسیه و کشور سوریه قصد دارند موج جدیدی از حملات خود را برای بازپس گیری مناطقی که در مهار معارضان قرار دارد آغاز کنند.

این ناو گروه روسی که رهبری آن را تنها ناو هواپیمابر کشور روسیه بر عهده دارد روز ۱۵ اکتبر بندر سورمورسک را به مقصد مدیترانه رها کرده بودند. این ناوهای نبردی قادر هستند موجب تقویت وجود ارتشی کشور روسیه در پایگاه دریایی این کشور در بندر طرطوس شوند.

تایم نگاشت؛ از وقت وارد شدن ارتشی کشور روسیه به بحران کشور سوریه در ۱۳ ماه پیش، توانایی تقابل ارتش کشور سوریه با معارضان کشور سوریه ازدیاد کشف کرده است.

براساس این گزارش، تحرکات جدید کشور روسیه و کشور سوریه نمایان میکند که آنها درپی دور جدیدی از حملات به حلب و مناطقی است که در مهار معارضان قرار دارد.

علیرغم توقف حملات هوایی کشور روسیه در حلب از روز ۱۸ اکتبر که به علل بشردوستانه انجام شده است، دولت مسکو اخیرا اعلام کرد که آتش بس یکجانبه دوام چندانی نخواهد داشت به این علت که شورشیان حملات خود را علیه غیرنظامیان در شرق حلب متوقف نکرده اند.

طبق گزارش سازمان عفو بین الملل، حملات شورشان از روز ۲۸ اکتبر منجر به کشته شدن ۴۸ نفر از هجوم ۱۷ خردسال در حلب شده است.

سرگئی شویگو وزیر دفاع کشور روسیه روز پیش بار دیگر به غرب اخطار داد که تروریستها را از معارضان سوری تفکیک کند و به آنها تاکید کرد که وظیفه خود را روشن کنند که با تروریستها میخواهند بجنگند یا با کشور روسیه.

برخی از تحلیلگران می گویند که وجود ناو گروه کشور روسیه در مدیترانه برای آغاز دور تازه حملات علیه معارضان سوری همزمان با برگزاری رای گیری ۸ نوامبر رئیس جمهور در ایالات متحده است.

***لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد***

نگارش توسط: آمي‌تيس ط.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

جام می گيرم و از اهل ريا دور شوم
««« »»»
يعنی از اهل جهان پاکدلی بگزينم

ترس و وحشت معارضان سوری از استقرار ناوگروه روسیه در مدیترانه

TT / 122 — TP / 36%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات