ابراز رضایت سرمربی روستوف از عملکرد تیمش/ دانیلیانتس: شخصیت خودمان را نشان دادیم


ابراز رضایت سرمربی روستوف از عملکرد تیمش/ دانیلیانتس: شخصیت خودمان را نشان دادیم

سرمربی روستوف با حضور شکست از عملکرد تیمش ابراز رضایت کرد.

تصویر و عکس   ابراز رضایت سرمربی روستوف از عملکرد تیمش/ دانیلیانتس: شخصیت خودمان را نمایان کردیم

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، ایوان دانیلیانتس، سرمربی روستوف بعد از شکست ۲ بریک تیمش در ثانیه های انتهاای بازی با اتلتیکومادرید در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان از عملکرد سردار آزمون، گلزن ایرانی اش و بازیکنان تیم خود تعریف کرد.

او نقل کرد: برای ما رقابت سختی بود. رقیب مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشت و خیلی خوب و تاکتیکی بازی می کرد.ما هم آغاز عالی ای داشتیم و مانند بازی رفت قدرتمندانه نمایان ساخته شدیم. آگاهی میداشتیم اتلتیکو با دراختیار داشتن بازیکنان بزرگ بر جریان بازی احاطه کشف میکند.فرزند های من مقابل یک تیم بزرگ شخصیت بالای بازی خودشان را نمایان کردیم و هرچه در واپسین ثانیه ها شکست خوردیم اما عملکردی نورانی داشتیم.

او در ادامه اضافه کرد: تیم من غلط زیادی مرتکب نشد. این تیم رقیب بود که جنگید و برد. اتلتیکو شانس زیادی برای گلزنی نداشت و از ۲ غلط فردی بازیکنانم ۲ گل ساخت.این مسابقات، آزمون های خوبی برای ماست. تیم من در ۲ بازی با اتلتیکو خیلی خوب خودش را نشان داد. باید اشتباهاتمان را اصلاح کنیم و به ۲ بازی آینده با نگاه کرد مثبتی بنگریم.

—- با تشکر از انتخاب شما—-

تهیه کننده : آرتين ص.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نازنينتر ز قدت در چمن ناز نرست
««« »»»
خوشتر از نقش تو در عالم تصوير نبود

ابراز رضایت سرمربی روستوف از عملکرد تیمش/ دانیلیانتس: شخصیت خودمان را نشان دادیم

TT / 51 — TP / 26%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال