اظهارات سرمربی اتلتیکو پس از برتری دشوار مقابل تیم آزمون/سیمئونه: تصمیمات اشتباهی گرفتم


اظهارات سرمربی اتلتیکو پس از برتری دشوار مقابل تیم آزمون/سیمئونه: تصمیمات اشتباهی گرفتم

سرمربی اتلتیکومادرید از یک پیروزی سخت صحبت کرد.

تصویر و عکس   بیانات سرمربی اتلتیکو بعد از خوب تری سخت مقابل تیم آزمون/سیمئونه: تصمیمات اشتباهی گرفتم

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، دیه نقل کن سیمئونه، سرمربی اتلتیکومادرید، خوب تری ۲ بریک ثانیه های انتهاای تیمش مقابل روستوف در بازی گروه چهارم لیگ قهرمانان را نتیجه تلاش فروان بازیکنان خود دانست.

او در این باره نقل کرد: انتظار یک بازی سخت و مسابقه ای را می کشیدیم.از سبک بازی روستوف اطلاع داشتیم. آگاهی میداشتیم معمولا فرصت هایش را از دست نمی دهد، مستقیم هجوم می کند و در جابجایی توپ خیلی خوب نمایان ساخته میشود. من در مقاطع حساس، تصمیمات نادرستی گرفتم اما بازیکنان با بازی خوب خودشان، شرایط را به نفع تیم عوض کردند.گودین در تمام این سال ها ارزش خودش را به اتلتیکو نمایان کرده است. چهارمین صعود متوالی از مرحله گروهی دستاورد غرورآمیزی تلقی میشود؛ چه برای من، چه برای باشگاه و چه برای بازیکنان. خوشبختانه در اروپا آغاز خوبی رقم زدیم.

او در ادامه اضافه کرد: هرگاه توپ را از دست دادیم، روستوف با یک ضد هجوم برایمان خطرساز شد.برای داور بر آن شوی در برخی مقاطع سخت بود اما در مجموع خوب عمل کرد.بازیکنان من برای پیروزی خیلی تلاش کردند.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال