مولوی شهنوازی: دشمنان سرخورده انقلاب اسلامی به دنبال پروژه "نفوذ" هستند


مولوی شهنوازی: دشمنان سرخورده انقلاب اسلامی به دنبال پروژه "نفوذ" هستند

امام‌جمعه اهل‌سنت خاش گفت: مردمان کشورمان سال جاری هم با وجود گسترده در راهپیمایی ۱۳ ماه آبان نشان می‌دهند که هیچگاه روحیه ضداستکباری خود را از دست نداده و هرگز به جهان استکبار اعتماد نمی‌کنند.

تصویر و عکس   مولوی شهنوازی: دشمنان سرخورده انقلاب اسلامی درپی برنامه "نفوذ" هستند

مولوی محمدعلی شهنوازی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در زاهدانبیان داشت: ۱۳ ماه آبان در تاریخ کشورمان اسلامی روز بزرگی است، به این علت که این روز علاوه بر آن که نماد استکبارستیزی ملت کشورمان به حساب مییاید، یادآور دلاوری و ایثارگری نوجوانی است که نمایان کرد برای پاسداری از دین و خاک و ناموس، فدا کردن جان ساده است.

امام جمعه اهل سنت خاش گفت: نسل جوان کشور باید شهید حسین فهمیده و افرادی از این دست را الگوی خود گذارند، به این علت که استکبار بین المللی در نبرد تحمیلی از بصیرت نوجوانان و جوانان ایرانی ضربه های سنگینی خورد.

مولوی شهنوازی اضافه کرد: امروز نیز انتظار می رود جوانان کشور با الگوگیری از زمان پاسداری مقدس مقابل استکبار ایستادگی کنند. امروز دشمنان ملت کشورمان به درستی به توانایی بصیرت و هوشیاری جوانان ما پی برده اند، بناباین به این فکر افتادند تا با هجمه های فرهنگی نسل جوان ما را مسموم کنند.

امام جمعه اهل سنت خاش تصریح کرد: برنامه نفوذ برنامه ای است که امروز دشمنان سرخورده انقلاب اسلامی در اولویت گذاشته و دنبال می کنند. دشمنان نظام تلاش دارند دربین نخبگان جامعه نفوذ کنند تا با مدد آنها به تدریج روی مردمان تأثیر قرار بدهند.

وی گفت: ۱۳ ماه آبان همچنین یادآور روزی است که دانشجویان انقلابی، روحیه ضداستکباری خود را به اکران قرار دادند و لانه جاسوسی ایالات متحده را تسخیر کردند. چنانچه امروز ما نیز بخواهیم رویکرد انقلابی داشته باشیم، باید بر مواضع ضداستکباری تاکید کنیم و نمایان کنیم هرگز از آرمان ها و ارزش های ابتدای انقلاب کوتاه نیامده ایم.

امام جمعه اهل سنت خاش بیان داشت: یکی از علامت های نفوذ استکبار این است که به مردمان ما این باور را تلقین کنند که برای رسیدن به بهبود و توسعه، باید از آرمان های خود دست بردارند و خلال حذف شعار "فوت بر امریکا" غرب را دلسوز خود تصور کنند.

وی با فراخوان از مردمان برای وجود در راهپیمایی ۱۳ ماه آبان، تاکید کرد: مردمان کشورمان سال جاری نیز با وجود گسترده در راهپیمایی ۱۳ ماه آبان نمایان میکنند که هیچگاه روحیه ضداستکباری خود را از دست نداده و هرگز به جهان استکبار اعتماد نمی کنند.

**************************************

تهیه شده توسط : فراز م.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بر رهگذرت بسته‌ام از ديده دو صد جوی
««« »»»
تا بو که تو چون سرو خرامان به درآيی

مولوی شهنوازی: دشمنان سرخورده انقلاب اسلامی به دنبال پروژه "نفوذ" هستند

TT / 91 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال