مردم سیستان و بلوچستان به جمع خادمان افتخاری زائران پاکستانی بپیوندند


مردم سیستان و بلوچستان به جمع خادمان افتخاری زائران پاکستانی بپیوندند

دبیر ستاد مردمی اربعین استان سیستان و بلوچستان گفت: مردمان استان می‌توانند به عنوان خادم افتخاری زائران پاکستانی اربعین امام حسین ع که از سیستان و بلوچستان عازم کشور عراق می‌شوند، به ستاد مردمی اربعین استان بپیوندند.

تصویر و عکس   مردمان سیستان و بلوچستان به جمع خادمان افتخاری زائران پاکستانی بپیوندند

رضا بختیاری در مکالمه با خبرنگار تسنیم در زاهدان، بیان داشت: ستاد مردمی اربعین استان سیستان و بلوچستان به همت شماری از جوانان دلداده اهل بیت(ع) با هدف خدمت منتقل کنی به زائران پاکستانی که از سیستان و بلوچستان به کشور عراق عزیمت می کنند، تشکیل شده است.

دبیر ستاد مردمی اربعین استان سیستان و بلوچستان گفت: عموم مردمان سیستان و بلوچستان قادر هستند با توجه به افتتاح و آغاز به فعالیت موکب و پایگاه خدمت منتقل کنی به زوار پاکستانی، ستاد مردمی اربعین استان در راستای خدمت منتقل کنی خوب تر و بیشتر به زائران حسینی به عنوان خادم افتخاری به این ستاد بپیوندند.

وی اضافه کرد: همچنین امکان دریافت نذورات و مددهای مادی و معنوی مردمان جهت بکارگیری در راستای خدمت منتقل کنی هر چه خوب تر زائران پاکستانی فراهم شده است.

بختیاری گفت: مردمان قادر هستند برای برقراری رابطه با خادمان ستاد مردمی اربعین استان سیستان و بلوچستان به مساجد و هیئت های محوری سطح شهر مراجعه کنند یا لغت "اربعین" را به سامانه اس ام اسی "30002128000001" ارسال نمایند.

دبیر ستاد مردمی اربعین استان سیستان و بلوچستان اضافه کرد: همچنین افرادی که تمایل دارند به عنوان خادم افتخاری زوار پاکستانی در سطح استان فعال شوند، قادر هستند نام و نام خانوادگی خود را به سامانه "30002128000001" ارسال کنند.

****براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد****

نگارش از: جهانگير ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چون عمر تبه کردم چندان که نگه کردم
««« »»»
در کنج خراباتی افتاده خراب اولی

مردم سیستان و بلوچستان به جمع خادمان افتخاری زائران پاکستانی بپیوندند

TT / 52 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال