پیگیر دریافت مجوز اجرای خط ۵ متروی کرج از رئیس جمهور هستیم


پیگیر دریافت مجوز اجرای خط ۵ متروی کرج از رئیس جمهور هستیم

مدیرعامل قطار شهری کرج گفت: دریافت مجوز خط ۵ مترو کرج که از بلوار شهید موذن در شمال گوهردشت آغاز می‌شود و تا محمدشهر ادامه دارد را در دستور کار خود از هیئت دولت داریم.

تصویر و عکس   پیگیر دریافت مجوز اجرای خط ۵ متروی کرج از ریاست جمهوری هستیم

علی اصغر همتی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در کرج بیان داشت: قطار شهری کرج برای پشتیبانی از تامین اعتبارات خط ۲ متروی کرج خواستار در اختیار قرار گرفتن صددرصدی بودجه سال ۹۵ و ۹۶ است.

وی با اشاره به این که تا کنون اعتباری از اعتبارات دولتی به خط ۲ در سال ۹۵ تخصیص داده نشده است، اضافه کرد: با توجه به احتیاج مردمان به مترو و ریلی شدن حیات احداث یک خط کفایت نمی کند و باید از فرایند شبکه ای شدن در این امر بهره گرفت.

مدیرعامل سازمان قطار شهری کرج با اشاره به این که دریافت مجوز خط ۵ مترو کرج که از بلوار شهید موذن در شمال گوهردشت آغاز می شود و تا محمدشهر ادامه دارد را در دستور کار خود از هیئت دولت داریم، ادامه داد: خط ۵ به عنوان دومین خط اعتبار در بودجه توصیه ای سال ۹۶ به حساب مییاید که ریاست جمهور به مجلس شورای اسلامی پیشنهاد میکند.

همتی با اشاره به این که یکسری از اراضی که دولت مجوز بهره برداری ۵۰ ساله را به قطار شهری کرج داده ولی امکان ایجاد محیط مجتمع های ایستگاهی در آن وجود ندارد، گفت: تقاضای ما از ریاست جمهوری این است که این زمین ها و مبلغ ریالی آنها را معرفی و به عنوان آورده دولت به ما بدهند تا بتوانیم این زمین ها را در اختیار بگیریم و در جوار خیابان شهید بهشتی مجتمع های ایستگاهی با مالکیت قطار شهری بوجود آوریم.

وی ادامه داد: از مکان در آمد این زمین ها قادر هستیم به سادگی در قسمت هایی که به سمت ملارد می رود با مدیریت منابع به شهروندان فردیسی هم مترو پیشنهاد کنیم.

__________________

تهیه و تدوین : بينا ح.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

صوفيان جمله حريفند و نظرباز ولی
««« »»»
زين ميان حافظ دلسوخته بدنام افتاد

پیگیر دریافت مجوز اجرای خط ۵ متروی کرج از رئیس جمهور هستیم

TT / 50 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال