ملت ایران در ۱۳ آبان حماسه ای دیگر خواهند آفرید


ملت ایران در ۱۳ آبان حماسه ای دیگر خواهند آفرید

مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: ملت کشورمان ۳ روز قدس، ۲۲ بهمن و ۱۳ ماه آبان را به‌عنوان نماد مجادله با استکبار حفظ کرده و هر سال پربارتر و خوب تر از گذشته برگزار که روز پنجشنبه ۱۳ ماه آبان ۱۳۹۵ حماسه‌ای دیگر خواهد آفرید.

تصویر و عکس   ملت کشورمان در ۱۳ ماه آبان حماسه ای دیگر خواهند آفرید

حجت الاسلام سید جعفر مرتضوی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در شهرکرد با بیان این که تکالیف امروز بسیار سنگین تر از گذشته است، بیان داشت: اگه رحلت کرده با دادن خون خود نظام مقدس جمهوری اسلامی تثبیت شد امروز مجبور هستیم در بیرون از مرزهای جغرافیایی و در مرز عقیدتی مجادله کنیم و حضور شهدای مدافع حرم مبین این مسئله است.

وی اضافه کرد: اگه در مرزهای عقیدتی و فکری مان که در حال حاضر تا مرز جغرافیایی شام و کشور سوریه، کشور عراق و کشور افغانستان، فلسطین و لبنان ادامه دارد پاسداری نکنیم باید در منزلهایمان چشم انتظار آن ها باشیم که بنابر فرمایش امام علی(ع) ملتی که در خانه خود با دشمن مجادله کند مردی و عزت نخواهد داشت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: تا کامل کردن بیداری اسلامی در دنیا درمقابل ستم و ستم رویارویی و ایستادگی خواهیم کرد و ان شاء الله بنابر وظیفه و بیداری تمام کشورهای دنیا همه اقشار از جمله دانشجو، دانش یاد گیر و دیگر آحاد ملت به مخصوص بازاریان در راهپیمایی یوم الله ۱۳ ماه آبان شرکت می کنیم.

مرتضوی یاد آوری کرد: ملت کشورمان ۳ روز قدس، ۲۲ بهمن و ۱۳ ماه آبان را به عنوان نماد مجادله با استکبار حفظ کرده و هر سال پربارتر و خوب تر از گذشته برگزار که روز پنجشنبه ۱۳ ماه آبان ۱۳۹۵ حماسه ای دیگر خواهد آفرید.

وی با بیان این که یوم الله ۱۳ ماه آبان نقطه عطفی در انقلاب اسلامی است، گفت: این روز یادآور ۳ واقعه اصلی در ۳ دوره گوناگون در تاریخ معاصر کشورمان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: این ۳ واقعه تاریخی شامل تبعید آیت الله روح الله خمینی(ره) به کشور ترکیه در ۱۳ ماه آبان ۱۳۴۳، نام قرار دهی روز دانش یاد گیر در ۱۳ ماه آبان ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ ماه آبان ۱۳۵۸ است که نمی شود هیچ یک را از نگاه اهمیت نسبت به دیگری اولی تر آگاهی داشت به این علت که هر کدام در دوره وقوع تأثیرگذاری ویژه خود را داشته و شرایط را به نحوی عوض کرده اند.

جعفری با بیان این که مکتب بدون هجرت، شهادت و جهاد، مکتب نیست و نظام مقدس جمهوری اسلامی در واقعیت نشأت گرفته از اسلام غدیری است، اضافه کرد: مایه عزت اسلام جهاد، شهادت طلبی، مهاجرت و رویارویی با کفر و ستم و ستم است و اسلام بدون این عناصر زندگی ای ندارد.

**************************

گردآوری از: سامان ط.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از آب ديده صد ره طوفان نوح ديدم
««« »»»
و از لوح سينه نقشت هرگز نگشت زايل

ملت ایران در ۱۳ آبان حماسه ای دیگر خواهند آفرید

TT / 113 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال